Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Ulkesh #30 üzenetére

    és egy csomó embernek erre az egészre totál nins szüksége, mert nem akar zenéket online áruházból vásárolni, meg filmeket kölcsönözni sem. ahogy ez a rendszerezés is csak azoknak lehet fontos, akik nem ismerik a saját zenéiket eléggé. nagyon jó, ha egy gép próbálja eldönteni helyettem, hogy mi hogyan van, de ilyenkor szokott előjönni az, hogy a zenéim feléhez nem talál dalszöveget, hasonló arányban eredménytelen albumborítókkal, illetve tök más albumborítót tölt le adott esetben, és így tovább. jópofák ezek a többletszolgáltatások, de csak felesleges csicsa...
    az meg a másik, hogy amióta médialibrary-s lejátszót használok, azóta minden kics előadócskának külön bejegyzése van a listában, még akkor is, ha csak egy válogatáson egy dalt adott elő. a valakivel közösen előadott számoknál is remek szokott lenni, amikor egyik albumnál/számnál az egyik neve van elől, a másiknál meg másik, és máris külön listaelemnek veszi a lejátszó. a soundtrack, ost, válogatás, tribute jellegű albumokat most ki is szedtem teljesen abból a könyvtárból, mert annyi felesleges bejegyzést generálnak, hogy teljesen lehetetlen lesz tőlük csak úgy lapozni az előadók közt mondjuk.
    jó lenne, ha valami tényleg lejátszaná a zenét, nem megpróbálná kitalálni helyettem, hogy milyet szartam aznap, és ennek megfelelően beállítani valami stílust, mert van, aki csak zenét szeret hallgatni :)

Új hozzászólás Aktív témák