Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Just486

    senior tag

    válasz Akron99 #28 üzenetére

    Most nem azért, de megvettem valamikor GTA 4 -et, 1x.xxx forintért.Rá 1 hónapra 2000 forint volt Steamen. Hát köszönöm, örülök hogy megvettem. És az meg a másik dolog, hogy bár a gépem túlteljesíti a minimum elvárásait a játéknak, mégis szinte használhatatlan az egész. 5 percenként fagy, újratelepítésnél a régi mentéseket megtartani szinte lehetetlen. Kiadtak hozzá összesen 300 megányi patchet (egy 15 gigás játékhoz), és ezek semmi javítást nem hoztak. A legutolsó után például egyből indítás után kifagyott a játék, újra kellett telepítenem, mert rosszabb lett mint valaha. Na ezek után várhatják a "fejlesztők" hogy 10 éven belül újabb eredeti játékot vegyek.
    Talán az még belefér, hogy először letöltöm, megcrackelem, kipróbálom, és ha BEJÖTT, akkor esetleg (ha nincs túlárazva) megveszem. SonyVegas is nem tudom mennyi pénz, de szerintem 100ezer felett van. Egy egyszerű videót akartam megcsinálni kicsit fényesebbre, sikerült is, csak kár, hogy hang már nem volt alatta. Képzeld el, ha megvettem volna...
    Mobilokra ez szerintem fokozottan igaz. Egyszerű, sokszor ócska programokért kérnek el hihetetlen mennyiségű pénzt.
    Nem szeretném itt a kedves Ericssont égetni, mert szeretem őket, de a playnow -ban is egy téma 1000 forint a telefonomra. Egy kép pedig majdnem 500. Hát mégis milyen alapon?!

    That unconquered country we call the future.

Új hozzászólás Aktív témák