Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fujifilm1

    senior tag

    válasz killer2 #29 üzenetére

    Sziasztok,
    A Fritz 7170 szuper. kb 1,5 eve Voip telefonálásra, és torrent letoltesre használom.
    Az USB portjara van kotve egy 120Gbytos notebook HDD, arra tölti a fileokat a torrent.

    A Voip szolgáltato a voipdiscount.com. mert a betamax szolgaltatokkal magyarorszagon "ingyen" lehet vezetékes számokat hivni. Budapesti telszamom pedig a magyar ephone.hu tol van. Ennek sincs koltsege - havidijja.
    Az USB port keves aramot ad (USB 1.0 szabvany) ezzel csak a samsung 120 HDD indul el. Mivel mar tobb hdd-m meghalt, - nem tudom miert- masik hdd-t vettem, azt viszont nem tudta felporgetni a fritz.box.
    Kellett egy kulso tapos usb hubot beiktatni. (vagy az is jo ha a hdd keretnek van kulso tapja.)

    A firmware-t le kell cserelni hogy a torrent kliens fusson.
    2 alternativa van. az egyik a FREETZ stabil aga. 1.1 nel jar. A masik a FREETZ devel ag. En ezt hasznalom, minden uj dolog itt van. (webes config a torrentre, nfsre, WOL-ra stb.)
    A torrent kliens tekinteteben is ket lehetoseg van. (A utorrenten is van de azt nem ismerem.)
    1 webtransmission. Atombiztos stabil, de mar nem fejlesztik marcius ota.
    A masik a transmission ami a jovo, de nekem egyenlore sok bajom van vele a stabilitas tekinteteben. Ez utobbit hasznalom mert sokkal tobbet tud, és erre van support.
    A freetz firmwarerol itt lehet olvasni: http://trac.freetz.org/wiki/help/howtos/development/freetz_make
    Hat roviden ennyi.
    Udv, Robi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák