Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DDA40X

    aktív tag

    válasz INGJOKE #15 üzenetére

    És komoly indokod is van rá, hogy miért nem kellene? Vagy csak ráuntál? Nem mindegy.

  • DDA40X

    aktív tag

    válasz INGJOKE #17 üzenetére

    Én mostanában szeretnék venni valami újat. Csak a probléma az, hogy van jó pár amik közül nem tudnék dönteni. S9+, P20Pro, OP6, iPhone 10, iPhone 8 plus.
    Mint látod, eléggé tág az értékhatár. A probléma az, hogy szinte mindegyikkel van valami bajom már most. A teszteket nézegetem YT-on, stb..
    A P20 pro félig kiesett már a botrányos 4K miatt.. Stabilizálást kihagyni ennyiért..szégyen.. De azért az éjjeli fotói durván jók.
    S9+ tetszik külsőleg. Nekem éppen tetszik a rendszer is, a rendszer kinézete is. Van akinek annyira nem számít, de nekem igen. Jó képeket csinál. Nagyon szép a 4K, és stabi is van. Viszont a görbe üvegre szinte nem is kapni megfelelő védelmet.. Tokot még igen, de az üvegre max azt a 15ezer forintos cumót lehet rárakatni. Ha pesten és környékén laksz. Ha mondjuk Tolna megyében mint én, akkor szívás, mert felrakod te, szarrá megy mint ahogy szokott is a vélemények alapján, és tetetnél fel mégyegyet gariban, de már nem megy. Mert ha te teszed fel, nincsen gari. Ha elküldenéd messze futárral hogy tegyék fel, az nem kevés pénz.. És hát nem fogod küldözgetni folyamatosan futárral a SES-hez hogy rakják fel újra és újra.. Én pedig nem szeretném a törött kijelzőt nézegetni..
    iPhone-ok tetszenek kívülről, tetszik a rendszer is végülis, de nem tudom meg tudnám e szokni hosszú távra. A X meg kényes..durván..

    Most éppen a Oneplus 6-nál ragadtam meg. Nem drága (mihez képest). Gyors mint állat. Laposabb képernyő. Fotó minősége kiváló. Videó képessége kiváló. 4K stabi szinte tökéletes. Nagyon tetszik. Most így áll a helyzet.

    Az a baj, ha én venni akarok egy telót, akkor az egy kész rémálom. Folyamatosan válogatok, méregetek, mérlegelek.. És amilyen hülye vagyok, rosszul döntök. :U :)

Új hozzászólás Aktív témák