Hirdetés

2019. március 23., szombat

Gyorskeresés

(#1) qwertty

qwertty
(újonc)

És mire jó az, ha átlátszó a kijelző? :F

http://www.flickr.com/photos/kexolino/ - Splendid eye-torture for the masses!

(#2) a_nagy_pok

a_nagy_pok
(lelkes újonc)

Hm, lehet hülye kérdés, de ennek pontosan mi az előnye?

(#3) erdoke válasza a_nagy_pok (#2) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)

Odarakod az asszony elé, amikor tornázik, és a képen levő testét látod az ő fejével? :))

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#4) Bling95

Bling95
(őstag)

az egyediség semmi más :D pl az LG átlátszó telója annak sincs értelme még váóó kategória

(#5) plus44

plus44
(PH! nagyúr)

Nem egy nagy innováció, de ha értelmes dolgot hoznak ki belőle, akkor felőlem. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) Morden24 válasza qwertty (#1) üzenetére

Morden24
(PH! félisten)

Head Up Display :D

Egyébként pl. olyan helyen, ahol lényeges lehet, hogy a megjelenítő mögötti területet is lásd. Ezt inkább ipari vagy orvosi jelleggel tudom elképzelni, home felhasználásra nem igazán.

Sectumsempra - For Enemies

(#7) hcl

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Szemüvegben pl., ami kijelzi hogy pl. merre menj. Vagy javításokhoz mutatja a szervizmanuált.

Amúgy marha jól néz ki :) Én iinkább azt látom előnyüknek, hogy vékonyak.

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#8) nbg

nbg
(őstag)

Vagy pakolsz a hatuljara atlatszo napelemet (van ugye mar ilyen is), es az egeszet felvagod az ablakra, es voila: kesz is a monitorod/teved - ha meg kikapcsolod, sotetitett ablak... ;)

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#9) Womb

Womb
(senior tag)

Az Emlékmás c. filmben voltak olyan ablakok,amik akár média kivetítőként is funkcionáltak.
Nemsokára nem csak sci-fi.

(#10) ALI_G

ALI_G
(PH! kedvence)

Igen, ezt nem nekünk találták ki :)

Amúgy napfényben nem full mindegy mekkora a kontraszt?

(#11) AMD Power válasza a_nagy_pok (#2) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Szerintem semmi. Max csak látványos.

Xbox One X White Special.

(#12) total90

total90
(PH! kedvence)

A végén az lesz, hogy kapsz egy üvegdarabot és az lesz a PC is meg a telefon is :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#13) N-vidi-A

N-vidi-A
(őstag)

Szerintem van értelme, pl mikor asszony magyaráz, közben nézheted a TV-t és figyelni is tudsz az asszony véget nem érő hegyi beszédére!:D
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#14) Quasi_modo

Quasi_modo
(PH! nagyúr)

Van ennek értelme, meg tetszik is, csak mobilban nem tudom elképzelni.

3330 > 3510 > 3510i > 3650 > 6630 > N73 > N82 > i8910HD > N808 PV > Z3 Compact > Galaxy S8 Black + Zeblaze Thor Pro

(#15) copin

copin
(őstag)

Amikor az UDC kifejlesztette ezt a kijelző típust, akkor az volt a céljuk, hogy üvegbe építsék. Gépjárművekben az éjjellátó funkciót tölthetné be (ahogy pl. a vetített kép a Cadillac Night Vision-jében). Lehetne az egész szélvédőn is, mivel az indium vezetőréteget fel tudják váltani gázzal és így kevésbé szórja a fényt a vezetőréteg. Napon persze nem hinném hogy túl hasznos lenne.

(#16) Enjoy

Enjoy
(PH! addikt)

Hát ebből az átlátszó kijelzőből nem lesz semmi..
Samsung ismét megmutatta, hogy mire képes... és ennyi :U

► més que un club ◄

(#17) plus44 válasza Enjoy (#16) üzenetére

plus44
(PH! nagyúr)

Nem lennék meglepődve, ha pár év múlva jönne ilyen kütyü. A Samsung elég bártan használja az OLED-AMOLED kijelzőket, más ehez képest a fasorban sincsen, szóval...

(#18) nobika1

nobika1
(tag)

Hmm, ez szerintem tök felesleges. Ez csak fitogtatás, hogy tudnak ilyet is csinálni (szerintem).

06-70-419-1638

(#19) plus44 válasza nobika1 (#18) üzenetére

plus44
(PH! nagyúr)

Fentebb voltak ötletek, felhasználási területek (orvoslás pl.), ahol igen fontos lehet, és nem elképzelhetetlen, (sőt), hogy lesz ilyen, én pártolom!

(#20) Ricardo válasza Quasi_modo (#14) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

(#21) mz.x523

mz.x523
(kvázi-tag)

Hát igen,a Samsung név mindent elárul. :U Nem csoda,hogy ha meghallja valaki a Samsung nevet,egyből a minőség és minden jó jut csak eszébe róla. :R

[ Szerkesztve ]

Egy 8600GT vga kártya gazdáját keresi,ha azonsítod viheted,keress msn-en:csavesz589@windowslive.com

(#22) kbencee

kbencee
(fanatikus tag)

Ez azért ütni fog.
Rengeteg helyen el tudom képzelni a felhasználását, mobilban is egy marha jó dizájnelem lehet. Praktikuma már egy más dolog...

(#24) Viktor0610 válasza Ricardo (#23) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Azért egy ellenpélda még nem jelent sokat. ;)

Én szintén meg vagyok velük elégedve, ami pedig mobiltelefonos ténykedésüket illeti, ez a hír sok mindent elárul...
Tavaly még nem hittem volna, de ma már nem tartom elképzelhetetlennek, hogy megszorongassák -vagy akár meg is előzzék- a Nokiát.

Rengeteg Samsung telefont eladok, és bár az ő telefonjaik sem hibátlanok (pl. L310, S3310), összességében megbízható márkának tartom a gyártót.

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#25) Ricardo válasza Viktor0610 (#24) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Tudom, csak annyira általánosan fogalmazott a fórumtárs hogy ezt a magas labdát nem tudtam kihagyni.

Ilyen teljesítménnyel meg is érdemlik. Remélem észbe kapnak a többiek.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.