Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tasiadam

    veterán

    Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem inkább ez kéne mintsem samsung. Volt S4-em. Sosem szerettem. anno 150ért vettem. Most egy Zenfone 3 max-om van. 60ért totál korrekt telefon, nem erős, van jobb, van lehet szebb is és erősebb, de szerintem egyedi. Ugyan ez az összes Zenfone. A régiek rondák, és nálam ez a kemény samsung deisgn kivágta a biztosítékot.
    Sétálsz az utcán, látsz 100 emberből 50nek iphone 5S-től 7-ig mindent. másik 49nek van huawei és samsung. 1-nek van valami más. Xiaomi mi mix 1-2, Zenfone? Kifejeztten ritka, és ez a jó benne. Ha minőségi és prémium mobilt akarsz, ezt veszed.
    S8 szép és bitang erős, de tömegtárgy lassan az is. Ki adnék én érte 150-160at simán, főleg miután ekkora csalódás volt a Samsung. És jelzem, fél év alatt SOHA nem volt hibám a ZenUI-val, míg a samsung random újraindult, lefagyott, melegedett és egyéb. (ez a 2.3ghz-s legutolsó kiadás volt)

    most pedig meg leszek kövezve, tudom :) Ja és az S7 sima céges mobil nálunk, de senki se szereti.

    [ Szerkesztve ]

    Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

Új hozzászólás Aktív témák