Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz manchester85 #43 üzenetére

    például számomra az intimbetét kategória se karizmatikus. akkor most szüntessék be?

    azt el tudom fogadni, hogy valaki felhasználási szokásainak nem felel meg a tablet, azt nem, hogy ettől már másnak se. azt hinni, hogy mert nekem nem jó, másnak se jó, tipikusan a téves általánosítás kategória.

    "Másrészt az "ennyiért mar igen jó laptopot lehet kapni" kijelentés azért is helytálló,": nem, nem helytálló, mert nem csereszabatos termékeket hasonlítasz össze. szokásos autós hasonlat: ha azt mondod egy dízel autóra, hogy ennyiért már egy jobban felszerelt benzinest is lehet venni, az helytálló, mert mindkettő elvisz a-ból b-be.

    De a tablet nem csereszabatos a notebookkal, szándékosan, nem arra találták ki. Más proci, más fogyasztás, más mobilitási paraméterek. Tehát igen, mondhatod, hogy ennyiért már lehetne venni egy notebookot, 30 raklap sört, 4 focieb döntő jegyet, 3 évre való tampont, kb. ugyanannyi a relevanciája mindnek. Azért veszek tabletet, mert armos és nincs rajta klavi. Direkte azért. Tehát nekem hiába mondod, hogy de vegyek inteles, klavis lomot helyette, ha a két alapvető, kiemelten legfontosabb tulajdonságában nem stimmel a termék, akkor érdekesen fogok rád nézni, hogy most mit is akarsz?

    szoktam még ilyenkor kérdezni, hogy akkor sorold fel azokat a tablet típusokat, amelyeket hosszasan használtál, de valahogy ettől mindig csend lesz.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz manchester85 #43 üzenetére

    miután szerkesztetted: a tabletek jól láthatóan nem közelítik meg a komoly notebookok árát.
    (ja, szokjunk már le a laptopról, olyan kőkori).

    A tabletek meg a notebookok használhatóságát csak erős korlátokkal lehet összehasonlítani. Például busszal is lehet cementet hordani az építkezésre, mégis az a szokás, hogy a cementet teherautó hordja, az élőerőt meg busz.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák