Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz manchester85 #46 üzenetére

    Az emberiség története kicsit régebbi, mint feltételezed, szóval több tízezer évig elvoltunk mindenféle higiéniai cucc nélkül, most mégsem az van, ami 10 ezer éve.

    Például a tablet csendes, pontosabban hangtalan. például sokkal mobilisabb, mint egy rendes noti. "kimagasló üzemidőn kívül": ez az egy már önmagában egy akkora választóvíz, hogy nem is kell tovább boncolgatni a dolgot.

    Lehet, hogy a gyártók nem látják a kontrasztot (nem igaz, látják, ezért szegmentálódott már a tablet piac is), de én látom.

    "Funkcióban semmivel nem tud többet egy tablet, mint egy noti": ezt nem is várja el senki. Sőt, a tablet sokkal kevesebbet tud, mint egy noti, de PONTOSAN EZÉRT VETTEM MEG. mert amit tud, azt viszont másképp tudja, és amikor az én elvárásaim változnak a gépeimmel szemben (akár percről percre), akkor van, hogy a tablet nyer.

    "addig nem hiszem, hogy tartalomfogyasztásra minden egyes alkalommal külön eszközt fog előhúzni.": és itt visszakanyarodunk oda, hogy a "te nem hiszed" meg az "én nem hiszem" meg a napi 900k androidot élesítő user nem hiszi között óriási szakadék lehet, és életszerűtlen, hogy mindig mindenki hozzád igazodjon.

    tehát maradjunk annyiban, hogy NEKED nem felel meg a tablet. nekem meg rohadt jó. Majd próbálj meg napi 6-7 órát doksit olvasni notebookon. nekem nem megy.

    Szerk: ja, pl. átfedés az, hogy sok négykerekű teherautó van, meg sok 4 kerekű személyautó is, meg busz is. ilyen átfedés mindig lesz. meg a tablet is erősen hajazni fog a Neumann elvekre, stb. ilyen átfedés is lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák