Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz ΞΔGLΞ #51 üzenetére

    Nem értem, hogy mire alapozod a feltételezésed. A GPU-t az ARM fejleszti a Kirin architektúrához, ehhez a huaweiinek semmi köze, így a játékbeli teljesítményt az ARM-on kell számonkérni. Az, hogy alig jobb antutu benchben a snapdragon 845-nél a Kirin 980 annak köszönhető, hogy a grafikus teljesítménye elmarad az Adrenotól, viszont számítási teljesítményben legalább ennyivel jobb a snapdragonnál. Ezért a Kirin 980 a jelenleg elérhető leggyorsabb chip és ezért nyeri a speedtesteket. Azt, hogy grafikus teljesítményben elmarad az adrenotól a mali, mindenki számára nyilvánvaló a mate 20 megjelenése óta. Az antutu egy összesített eredményt ad a cpu és a gpu teljesítményéről, a grafikus benchmarkok pedig csak a gpu teljesítéményét mérik. Simán képes lenne a 4K 60 fps-re a Kirin, valószínűleg úgy gondolták a feljesztők, hogy nincs rá szükség, felesleges erőforrást pazarolni a beépítésére, - teszem hozzá - szerintem tévesen. Nálam ez volt az egyik ok, amiért nem vettem mate 20 prot.

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák