Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vimes

    senior tag

    Nagyon nem örülök az ilyen típusú "telefonoknak". Már az maga elég abszurd, h egy ekkora "valamivel" hogy lehet elintézni a telefonálást. Majd jóhógynem úgy fogok telefonálni, minta fickó a képen... hogy hülyének nézzenek az utcán. Meg szerintem baromira kényelmetlen is lehet egy ekkora készüléket akár negyed órán át a fülünknél tartani. Nekem még fontos, h kényelmes legyen a telefonálás, szterintem a legideálisabb méret a mai viszonyok között, mivel már a régi mobilok lassan kihalnak a 3,5-4". Én is 3,5"-os telefont használok, nekem 4-4,3" a maximum. Az 5"-ra még azt mondom, h nekem soha se, de lehet, h másnak jó. Elmegy még valahogyan. De ez már tényleg sok, van egy határ, és szerintem ezt ezzel az eszközzel túllépték, a Sony és a Huawei efféle (de még mindig kisebb) készülékekről nem is beszélve. Ok, ott a headset, de szerintem az körülményes, nem sanyargatom magam vele, csak azért, mert 7". Akkor vesz az ember inkább egy tabletet, meg vmi alsós (okos)telefont, amivel telefonálhat. Ha már meg tudja oldani, h egy ekkor dögöt mindenhová magával vigyen, akkor csak van hely még ott egy telefonnak, és mennyivel kényelmesebb a telefonálás... Lehet,(sőt valószínű) úgy gondolták, h micsoda ötlet a tabletet és a telefont egy eszközben megvalósítani, de ez szerintem nem volt jó lépés. Nem jó ez így sehogy se... Persze biztos lesz aki megveszi, szíve joga.

    "Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

Új hozzászólás Aktív témák