Hirdetés

2018. december 19., szerda

Gyorskeresés

(#1) raub

raub
(tag)

Folyik a harc... :C
A Vodafone is igazán beleszólhatna a csatába... :K :D

(#2) Retekegér

Retekegér
(HARDVERAPRÓD)

Online rendelés esetén még több is lejön az árból.

<< AMD - Advanced Mining Devices >>

(#3) Harlek

Harlek
(tag)

Nem arról volt szó, hogy decemberben jön T-hez a Lumia 920 és 820?

(#4) sing1ep1ayer

sing1ep1ayer
(őstag)

**szomat az állandó előfizetéses akciókba! :(( Legközelebb az ünnepek előtt hosszabbítok majd, mert pre-paid csomagban már lópikulát sem kapni (jó, látom, húszból egy van olyan is), még egy előfizu meg púpnak kell a hátamra a meglévő mellé.
Előfizetéssel ráadásul még ajándékba sem adhatok telefont senkinek, mert valószínűleg mindketten "hülyék" lennénk fizetni.

(#5) amanoba válasza sing1ep1ayer (#4) üzenetére

amanoba
(őstag)

épp most folyik az adventi kalendárium akció, naponta más-más készülék dominóban, ma épp sony j 70 helyett 50 pénz.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#6) sing1ep1ayer válasza amanoba (#5) üzenetére

sing1ep1ayer
(őstag)

Na, akkor visszaszívva minden. Ez már tényleg valami! :C

(#7) sanyijedi válasza sing1ep1ayer (#4) üzenetére

sanyijedi
(senior tag)

dominós akció van minden nap, más és más, ma pl: Sony Xperia J ma 69.990 helyett 49.990.. és minden nap más akció.. azért ez nem rossz.

szerk.: úgy látom más is tudja :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 + Apple iPhone XI

(#8) Steven

Steven
(PH! addikt)

Nokia 920 at en is varom mar....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#9) ng0ofy válasza sing1ep1ayer (#4) üzenetére

ng0ofy
(KORREKTOR)

Most ha mobilnet csomagra vállalsz hűséget (go!net) is kaphatsz ingyen telefont, webshopon keresztül. Érdemes végigböngészni ;)

(#10) Oppenheimer

Oppenheimer
(PH! kedvence)

Galaxy S3 mini sokat esett, de így se valami jó ajánlat

Magic: http://youtu.be/awyDAekUc_8

(#11) Rolly

Rolly
(PH! addikt)

de miért drágult a Lumia 610? Ennyire fogy? hogy nincs elég készlet?

(#12) hdanit610 válasza Oppenheimer (#10) üzenetére

hdanit610
(fanatikus tag)

Így azért már nem olyan rossz. Samsung mintabolt 120k-s árával szemben, ez vállalható. :)

(#13) Saint_

Saint_
(PH! nagyúr)

920at a népnek!

I humbly and respectfully decline™

(#14) pit stop

pit stop
(PH! addikt)

Vodánál is voltak változások de a blog onnan semmi hírt nem hoz mostanság :F

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#15) Szelley

Szelley
(senior tag)

múlthét pénteken a galaxy ace 2, két év hűséggel mozaik xs-re, elhozható volt 36-ba...másnap meg kivették a kínálatból a készüléket...:o ace, mini, meg mini2 kapható, de ace2 már nem...azmi?! :F

(#16) Rusi válasza Szelley (#15) üzenetére

Rusi
(senior tag)

Na, remek, a múltkor LG 4X eset után nem mertem beleírni, hogy az Ace 2 lekerült a kínálatból, már csak azért sem, mert a cikk megírásakor épp le volt halva a T honlapja, nem tudtam megnézni, de most ellenőriztem és sehol sincs rajta, webshopon sem. :W

(#17) caius marius

caius marius
(kvázi-tag)

Hát ez igen gyenge csökkenés volt. Még így is ők a legdrágábbak!
Szerintem most a legjobb ajánlata a Vodafone-nak van aztán mindjárt mögötte a Telenor, bár ők ezt a hülye lebeszélhető percek megosztását elfelejthetnék végre.

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#18) berbatov2 válasza caius marius (#17) üzenetére

berbatov2
(senior tag)

Gondolom nem a Vodafone Hungaryra gondolsz!

(#19) Szelley válasza Rusi (#16) üzenetére

Szelley
(senior tag)

Megmaradt a direkt link amin csatoltam ismerősömnek hogy annyiért jó ár... :U

(#20) szentespeter

szentespeter
(kvázi-tag)

Fura, hogy az ACE2-t ilyen hamar kinyírták, a sima ACE pedig még mindig kapható...

/Sony Xperia Z/ PÜ-re illik válaszolni...

(#21) sing1ep1ayer válasza ng0ofy (#9) üzenetére

sing1ep1ayer
(őstag)

Nekem elég az a kis 50 megás csomag, ami az előfizetésemhez jár, tuti nem fizetnék érte külön. Email olvasásra utazás közben, illetve néha egy-egy fontos dolog hirtelen megkukkantására teljesen jó - még így is sokszor előfordul, hogy a negyedét sem használom el. Nem hallgatok zenét online, nem youtube-ozok a telefonon, úgyhogy számomra kidobott pénz lenne, mindenesetre örvendetes hogy ilyen akciójuk is van. Igazából nem is értem, hogy miért nem ezt, illetve az amanoba által említett dominós, adventi kalendáriumos karácsonyi ajánlatot hozták le itt a Mobilarénán a még így is kissé drága előfizetéses kínálat helyett. Szerintem többeket érdekelne. Vagy ezek is meg lettek említve valahol, csak figyelmetlen voltam?

(#22) v_atis válasza sing1ep1ayer (#21) üzenetére

v_atis
(kvázi-tag)

kíváncsi vagyok az adventi naptárasba bedobnak-e valami nagyágyút is. note II-nek örülnék (ami szinte tuti hogy nem lesz) viszont egy sIII talán még belekerülhet. a másik már itt is van chat-es segítség. most nézelődtem felugrott egy ablak. pár másodperc alatt kapcsoltak Mónikához.

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iPhoneSE

(#23) gyuromoj

gyuromoj
(PH! addikt)

Lumia 920-at várom én is, de szerintem már csak jövőre fogják felvenni a kínálatba.

Régi rendszerben: gyuromoj felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PSN: gyuromoj)

(#24) szigetip

szigetip
(újonc)

Érdekes hogy a HTC-k olcsóbbak kártyafüggetlenűl,mint 2 éves hűséggel!

(#25) Švejk

Švejk
(őstag)

Ne már...a C5-03-at kinek akarják még eladni, komolyan? Vicc. Az S Advance meg a Grand X kinyírta az Ace II, gyorsan kivették...

(#26) kenwood3 válasza raub (#1) üzenetére

kenwood3
(őstag)

Na az sose lesz. Épp tegnap néztem a voda e-heti és a múlt heti árlistáját. Az első oldalon egyetlen változást se láttam a múlt héthez képest. A 2. oldalt meg nem néztem, mert azon az oldalon már olyan telók vannak amik nekem már nagyon drágák. :D

(#17) caius marius te valamit nagyon nem jól néztél :N

A cikkhez:

A múltkor árlistájuk azért jobb volt :K

[ Szerkesztve ]

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#27) gyuromoj

gyuromoj
(PH! addikt)

Esetleg valakinek nincs belsős infója arról hogy mikor akarják megjelentetni a WP8-as Lumiakat? Főként a 920/820 modelleket. :R

Régi rendszerben: gyuromoj felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PSN: gyuromoj)

(#28) v_atis válasza gyuromoj (#27) üzenetére

v_atis
(kvázi-tag)

tervek szerint karácsony előtt. viszont ezt bármelyik normálisabb T-s megmondja.

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iPhoneSE

(#29) gyuromoj válasza v_atis (#28) üzenetére

gyuromoj
(PH! addikt)

1-2 hete facebook-on írtam nekik ilyen ügyben és azt mondták hogy nem mondhatnak semmi konkrétat arról se hogy egyáltalán idén megjelentetik-e, ezért érdeklődöm itt.
Köszönöm a korrekt választ. :R

(#30) Mill3r

Mill3r
(tag)

Nem tudjátok véletlenül, hogy ez az adventi kalendáriumi okosság csak dominós cuccokra vonatkozik?
Vagy lesznek előfizus kedvezmények is? Tudom, hogy tavaly is volt valami ilyen, csak már nem emlékszem.

IDDQD IDKFA

(#31) v_atis válasza Mill3r (#30) üzenetére

v_atis
(kvázi-tag)

na ilyet például nem lehet közölni mint ahogy azt sem milyen telefonok lesznek még.

(#32) Mill3r válasza v_atis (#31) üzenetére

Mill3r
(tag)

Gondoltam ;) Akkor nem marad más, naponta figyelem a friss híreket.

IDDQD IDKFA

(#33) balintXD

balintXD
(tag)

Ahogy látom már meg is érkezett a Lumia 920 meg a 820 a T-hez. Sőt SIII és Note II LTE változata is. Mondjuk az árakat megint nem sikerült emberire alakítani... :W

(#34) Saint_ válasza balintXD (#33) üzenetére

Saint_
(PH! nagyúr)

én csak 820at látok...

I humbly and respectfully decline™

(#35) Soulfly842 válasza szentespeter (#20) üzenetére

Soulfly842
(őstag)

A hülyének sem érte meg, amikor a samu és a t-mobile nevetséges árra letornázta az s advance-t... Az meg azért komolyabb szint szerintem... Mondhatni a Samu kereste az S plus árkategória utódját, az Ace 2 erre alkalmatlannak minősült, az advance már komolyabb sikereket ér el, s lehet rövidesen az sIII mini is hasonlóképp befuthat (ha az ár is jobban beárazásra kerül). Az eladási azámokat nézve a nov. slágere az ot--995 lehetett, de a december eddig az advance abszolut sikerének tűnik.. :)

(#36) varsam válasza Saint_ (#34) üzenetére

varsam
(őstag)

Weben még nincs kint, árlistában már benne van: [link]

Apróbetűs:
*7 A Nokia Lumia 820,920 és a Samsung Galaxy S III LTE, Note II LTE típusú készülékek 2012. december 7-től kaphatók!

(#37) Harlek válasza varsam (#36) üzenetére

Harlek
(tag)

Köszi a linket, érdekes volt látni az árazást! És ami a legmókásabb, hogy a HTC 8X és a Lumia 920 között csupán 10k HUF az eltérés, míg kártyafüggetlenül ennél azt hiszem kissé nagyobb az árkülönbség. Remélem hamarosan tényleg megvásárolható lesz, mert dec. 16-án lejárnak a hűségpontok. :)

(#38) Rolly válasza Harlek (#37) üzenetére

Rolly
(PH! addikt)

valszeg a nokia nagyobb ártámogatást ad a T-nek. De szerintem nincsennek elszállva az árak ... várhatóan március környékén a 920 100.000-ért elérhető lesz ...

(#39) sing1ep1ayer válasza Mill3r (#30) üzenetére

sing1ep1ayer
(őstag)

Ha jól látom kifogyott a Tré a dominós ajánlatokból, ma már az adventiben is előfizus készülék van 21k-s előfizetéssel. Remélem legalább Te örülsz neki. ;)

(#40) v_atis válasza sing1ep1ayer (#39) üzenetére

v_atis
(kvázi-tag)

nem biztos hogy kifogyott...

(#41) Mill3r válasza sing1ep1ayer (#39) üzenetére

Mill3r
(tag)

Hááát, nem pont erre az árkategóriára gondoltam. :N
De várok türelmesen... :K

IDDQD IDKFA

(#42) sanyijedi válasza Harlek (#3) üzenetére

sanyijedi
(senior tag)

meg is érkezett, már vásárolható a 920-as..
link

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 + Apple iPhone XI

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.