Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz batai15 #25 üzenetére

    Szerinted az OP5 mögött lévő közösség mit ér, ha a Oneplus elbénáz mindent? Fél év alatt sikerült annyit reszelniük a kamerán, hogy hozza azt a szintet, amit az elején beharangoztak. Nagyon jó alternatíva volt a Google Camera HDR+, de az Oreo óta az sem megy, mert szétbarmolta a Oneplus a Camera 2 API-ját az OOS-nek. Meg lehet trükközni az alkalmazást, akkor pedig zöld képeket csinál, vagy lehet feltenni TWRP-t és a régi Oreo Beta kamera fájljait flashelni vissza.
    A legutóbbi OTA például letéglázta a telefonom, mert nyitva van a bootloader. Pedig a recovery és a rendszer is gyári, érintetlen.
    Vagy ott van a kémkedés, ahol annyit mondtak, hogy bocsi? Jelly effect? Vagy a visszahívott Oreo frissítés a sok téglázott telefon után?
    Nincs rá egy normális custom ROM sem, ahol nem lennének apró problémák, a gyári Oreo ROM pedig egy hybrid átmenet a Nougat és az Oreo között, mivel a firmware-ek még Nougat alapúak. AOSPA lesz majd rá elvileg, de nagyon lassúak.

    Nem minden arany, ami fénylik. Eleinte én is istenítettem a Oneplus-t, míg el nem kezdtem átlátni, hogy milyen egy káosz az egész.

    A ZUK Z2-n a legtöbb custom ROM jól használható, nincsenek apró hibák sem és igen is nagy közössége van, elég megnézni az XDA-t, vagy a ZUKfans-t.

    A Oneplus egyébként egy nagyon jól összerakott masszív hardver. Ha egységsugarú felhasználó veszi, akkor nem zavarják az ilyen kis apró, de annál idegesítőbb idiótaságai a cégnek, de ha egy picit is jobban elmélyülsz a dolgokban, akkor fog idegesíteni.
    Arról nem is beszélve, hogy szinte minden hónapban kiadnak egy új variánst az aktuális telefonjukból.
    Én például tépném a hajam, ha vettem volna egy fekete 5T-t és két hónapra rá pedig kijött a Star Wars változat, vagy most a sandstone, vagy red edition.

    [ Szerkesztve ]

    https://utdetailing.hu/

Új hozzászólás Aktív témák