Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz ribizly #16 üzenetére

    Nekem is fura kicsit a játékmenet változás, főleg hogy odyssey-t full stealth-be toltam ki, még a spárta rugás ki se volt oldva mert vannak sokkal jobb skillek. Egy ideig vicces de hamar retalent áldozatává vállt.
    Origins picit nekem most fura, elkezdtem, kb lvl 15-ig elvittem a karakteremet, viszont utána nekiugrottam az odyssey-nek, visszatérve meg picit fura, mintha az egész "baltább" lenne, összevissza lehet kioldani a skilleket, inkább harcra mint stealth-re épül (ami ugye 100+ óra stealthben görögködés után fura :D ).

    Viszont nagyon érdekel ez a valhalla féle mi kis falunk koncepció, tetszik hogy megvariálták a mellékküldetések vonalát és kicsit witcher 3-as irányokba kezdték terelgetni.
    Az új AC játékokba igazából nekem a játékmechanika ami nagyon bejön, ahogy írtam is egyszerűen ha a játékmenet megfog akkor onnantól jó vagyok még ha gagyi a sztori is. Ugyanilyen a just cause széria is, repetitív de igazából ha kézre esik akkor végtelen jó móka még ha végig ugyanazt is csinálod csak mondjuk egyre nehezebben.

Új hozzászólás Aktív témák