Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz csƵ #23 üzenetére

    Te,mint környezetvédő...

    Most jöttem haza Pestről a (gázos)autómmal,abba a városba,ahol élek. Nulla szélmozgás...völgy,én/mi a dombtetőn lakom/lakunk a családommal.
    Na,...ahogy beléptem a város eme részébe,hatalmas füstfelhő gomolyog.Elárulom neked,egy vagy több EMBERi lény,aki szarik a fajtájára,viszont civilizáltnak tartja magát,meg gondolkodónak,kérlek szépen égeti az avart,a gallyat,satöbbi...
    Meg van tiltva! Vagy komposzt,vagy a szemétszállító cég két hetente elviszi a zöld hulladékot.
    De nem! Ő elégeti,mások megfulladnak,és pont leszarja. Érted? Érted miről beszélek?
    És ez rendszeres....
    Az új szomszédom,aki 2éve költözött szembe velem,fiatal pár,jómódúak,tanultak,satöbbi...elmondanám,ugyanezt megcsinálta tavaly nyáron 40-fokban,délután 3-4 óra felè,nulla szélmozgás...Soroljam? Átmentem szólni,hogy legyenek szívesek abba hagyni amit csinálnak,mert a gyerekeim,a többi szomszéd is megfullad.Normális?
    Tehát,ennyit tud az EMBER!
    Persze van kivétel,mint én,vagy te,vagy itt egy pár józan eszű,felnőtt ember,de sajnos mi vagyunk kevesebben.
    És én nem utálkodtam feléd,pedig Te rám,igen.

    Sajnos azok vannak hatalmon a világban és azért,mert utálja a saját fajtáját,nem környezetvèdő és nem állatbaràt! Ezt elhiheted.

    Aki nem ért velem egyet,nem baj...de nyugodjon meg,ugyanúgy kipurcan majd,mint én. Mert két dolog biztos az életben: a halál és az adó!

    [ Szerkesztve ]

    HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Új hozzászólás Aktív témák