Hirdetés

2017. április 24., hétfő

Gyorskeresés

(#1) [Anduriel]

[Anduriel]
(fanatikus tag)

Nagyon szépen néz ki.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#2) gerilee

gerilee
(senior tag)

Elsőre úgy tűnik baltával faragták, de tetszik. :)

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#3) kolosanyi válasza [Anduriel] (#1) üzenetére

kolosanyi
(PH! kedvence)

Szerintem is szép lett. Megint csak ők alkotnak valami értelmes kinézetű telefont.

(#4) Arthuro_Adam

Arthuro_Adam
(őstag)

Jól néz ki.

(#5) kiskaktusz válasza kolosanyi (#3) üzenetére

kiskaktusz
(PH! addikt)

várós :) már 1 maggal is jól működnek a telefonjaik, kíváncsi vagyok ezzelés az ICSsel mennyire lesz gördülékeny :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#6) Rav3n02

Rav3n02
(senior tag)

Pofás kis darab és 99%, hogy Cloud lesz az :K

(#7) Statham válasza kolosanyi (#3) üzenetére

Statham
(újonc)

Én úgy gondolom hogy jelen pillanatban a Motorola RAZR-nál nincs szebb teló a piacon, de ez nézőpont és ízlés kérdése.. :)

(#8) schawo

schawo
(Jómunkásember)

Egyelőre nem tűnik túl kényelmes kütyünek. A praktikumot feláldozták a design oltárán, pedig úgy tudtam, ez használati eszköz.

[ Szerkesztve ]

winvps.hu | OEM licencek Win7 Pro (5,5k) Win10 Pro (15k) Office 2013 Business (20k) Server2012R2 Std (35k) Datacenter (50k) Bitcoin elfogadás http://goo.gl/LRwqgW

(#9) cs3cs

cs3cs
(újonc)

Jooo lesz ez bar jovo ev elejen mar a 4 magos csodak jonnek...
Bar ha a felhő alapu dolgok lesznek a trendik akkor ez a teljesitmeny is eleg lesz mindenre, es en drukkolok is h a hardver fejlodes lassuljon be es inkabb innovati tartalmakra koncentraljanak a gyartok, cegek mert egyre kovethetetlenebbek a dolgok hisz minden honapban uj telefon ujabb csucs teljesitmennyel es a regiek letojasaval kezdodik kb... aztan a penztarcank szereny tartalma miatt meg mar nem tudjuk kovetni a dolgokat :(
tudom ez Mo. na :) de en itt elek keremszepen :)

(#10) tailor

tailor
(őstag)

Ez gyönyörű! Most megint elbizonytalanodtam, a Jézuska hoz nekem karácsonyra egy Arc S-t, de most, hogy látom, ez milyen szép lesz... meg kéne várni :U Persze ha így folytatom, soha nem lesz új telefonom :D

schawo: egy ilyen pár pixeles kép alapján te már tudod, hogy rossz az ergonómiája? :F

[ Szerkesztve ]

(#11) stbtamas

stbtamas
(fanatikus tag)

Nagyon tetszetős "kis kütyü". A Sony Ericsson nagyon ért a designhoz, ez a telefonja is nagyon szép lett. Bár nekem így fehéren nem igazán tetszik, de feketében vagy valami más, sötét színben kiváló lenne. Csak nekem tűnik úgy, hogy a 4 db fizikai gomb megmaradt? Mert az kicsit belerondít azért a designba..

Dell Inspiron 15R (N5010 120GB SSD), ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4

(#12) kolosanyi válasza kiskaktusz (#5) üzenetére

kolosanyi
(PH! kedvence)

Az a tippem, hogy erősen lobogtatja majd a user haját a szél. :D

(#7) Statham
Nekem az valamiért nem nagyon jön be, ez sokkal szimpatikusabb. Na de ízlések és pofonok. :)

(#13) a.sebi

a.sebi
(őstag)

bazz a sony ericson kegyetlen mostanában ujra jonnek azok az idok amikor meno lesz a asony hajrá...

BMW 530i e60, xbox one, ,lg 47 3d led, galaxy note 4, xbox: sebisiokt

(#14) PowerBuldog válasza tailor (#10) üzenetére

PowerBuldog
(PH! addikt)

Én továbbra is Arc ot fogok kérni. Nem látom egyelőre a nagy előnyét a több magnak.

(#15) Bambusznád

Bambusznád
(tag)

Mini Pro-m van amit imádok, de egy ilyenért lehet, hogy kísértésbe esnék :D

A sikerhez vezető út - Karbantartás miatt - zárva

(#16) Integra

Integra
(Jómunkásember)

ez bizony csinos, szép minimal design.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) Barthezz2

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Elsőre a HTC Hero jutott róla eszembe. Tetszetős nagyon :K

Igazán beújíthatna a Sony egy WP7-es(8-as) telefont is. Ilyen design-al tőlük venném a következő telefonom :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#18) Saccco válasza Barthezz2 (#17) üzenetére

Saccco
(PH! kedvence)

Nekem az LG GD880 Mini. :)

█ TEVO Tarantula alumínium alkatrész szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19) Pete55555

Pete55555
(PH! addikt)

Gyönyörű ez a telefon.
És akkor ez még SE lesz, nem csak Sony? A 3 funkciógombnak, én szvsz örülök, nekem nem tetszik az ics-s kijelzős dolog. Ha gomb nélkülivé akarják tenni, csinálják meg normálisan (N9) vagy akkor sehogyse.

PCWorld magazinok eladóak: http://hardverapro.hu/apro/pcworld_magazinok_eladoak

(#20) goro1000

goro1000
(fanatikus tag)

Ez a szép telefón.

(#21) [Anduriel] válasza Statham (#7) üzenetére

[Anduriel]
(fanatikus tag)

Ezt én is így gondolom :K de attól még ez is gyönyörű, legalábbis a kis kép alapján.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#22) tailor válasza PowerBuldog (#14) üzenetére

tailor
(őstag)

Na igen. Amíg az akksik fejlesztése nem követi a többi hardverét, tényleg nincs sok értelme... Arcom (sic! :DDD ) lesz nekem is, elég amit az tud.

(#23) anubys1984

anubys1984
(fanatikus tag)

Ez bizony szép lett. Szerintem a jelenlegi termékpalettájuknak a legmutatósabb darabja.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016)

(#24) Next Win ®

Next Win ®
(fanatikus tag)

Nekem volt Arcom kb 1 hétig, nem igazán voltam vele megelégedve !
De, tapogatni jó volt. :) Ez viszont egész jól néz ki :R

A szomjúság az az állapot, amikor két sör között még innék egyet.

(#25) Kanczy

Kanczy
(PH! kedvence)

A betyárját... hát ez az árát nem tekintve (180k körülre saccolom a nyitóárat) 10/10 :O

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#26) Next Win ® válasza Kanczy (#25) üzenetére

Next Win ®
(fanatikus tag)

Sajnos nem egy értéktartó telefon, tehát én nem kapkodnám el a vásárlást. :)
Az Arc S is bőven 100 felett volt, mostanság már 75-ért is meg lehet kapni.
Alig telt el 1-1,5 hónap.

(#27) atike

atike
(PH! kedvence)

Nem tűnik rossznak. Egyre szimpatikusabb a Sony-Ericsson... :) Amúgy már nem csak Sony? :F

"Előfordul, hogy rossz úton indulunk el, de a jó célba érkezünk."

(#28) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

képen jól néz ki, majd meglátjuk élőben milyen lesz. Na meg hogyan fog működni

„Turn your face to the sun and the shadows fall behind u.”

(#29) tailor válasza Next Win ® (#26) üzenetére

tailor
(őstag)

Mutass egy boltot, ahol ennyi az Arc S. Hivatalosan. Gyári garival!

[ Szerkesztve ]

(#30) Keldor papa válasza Statham (#7) üzenetére

Keldor papa
(PH! félisten)

Miota lattam eloben kiabrandultam...:) szep persze csak hasznalhatatlan annyira nagy mar. Az SGS 2 ahhoz kepest atomkenyelmes telefon.

Ezt a telot en is varom mar, kivancsi leszek milyen lesz!

(#31) r4z

r4z
(Ármester)

Pofás darab, várjuk :K

Nem lehet tudni, hogy milyen SoC dolgozik benne? Snapdragon Scorpion, Snapdragon Krait, Tegra2, esetleg TI OMAP?

[ Szerkesztve ]

Köszönöm istenem, hogy nem vagyok bölcsész! | MacBook Pro Retina 13" 2015 | LG 27" 2160p IPS | Synology N40L 4x2TB WD RE4-GP LSI RAID

(#32) Next Win ® válasza tailor (#29) üzenetére

Next Win ®
(fanatikus tag)

Nem újonnan értettem az árat, hanem használtan! :K
Újonnan is van már 90 körül.

(#33) Keldor papa válasza r4z (#31) üzenetére

Keldor papa
(PH! félisten)

Ha két magos és Qualcomm, akkor gondolom az, ami a Sensation-ben is található.

(#34) b4zsi-

b4zsi-
(őstag)

jól néz kis és a gombok is tetszenek....eddig hiába volt szép a formaterv azok a fránya gombok nem tetszettek....

(#35) Integra

Integra
(Jómunkásember)

megnéztem megint, most is szép, még mindig tetszik :)
ha még jó panel is lesz, erős akksi, és egy fizikai exponáló gomb...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36) tjb007 válasza r4z (#31) üzenetére

tjb007
(PH! félisten)

Tegra 2 és TI OMAP biztosan nem, inkább Qualcomm és az is kétesélyes (8260 vagy 8960).
A Snapdragon meg a SoC család neve, a Scorpion meg a Krait pedig a processzormagé, szóval olyan SoC, hogy Snapdragon Scorpion meg Snapdragon Krait nem létezik :)

💻 P-V: offline [http://bit.ly/SoC-kisokos]

(#37) r4z válasza tjb007 (#36) üzenetére

r4z
(Ármester)

& Keldor papa:

Akkor jól sejtettem, hogy a Scorpionra épülő kétmagos Snapdragon lesz benne. :)

Tudom, hogy nem úgy hívják, csak az egyértelműség kedvéért írtam így :) No meg lusta voltam úgy fogalmazni, ahogy most :D

[ Szerkesztve ]

Köszönöm istenem, hogy nem vagyok bölcsész! | MacBook Pro Retina 13" 2015 | LG 27" 2160p IPS | Synology N40L 4x2TB WD RE4-GP LSI RAID

(#38) daniel909

daniel909
(PH! addikt)

még ebből olvassatok ki valamit, okosok:D

[ Szerkesztve ]

iPhone 7 Plus

(#39) atike válasza daniel909 (#38) üzenetére

atike
(PH! kedvence)

:R

nekem bejön... nagyon is...

"Előfordul, hogy rossz úton indulunk el, de a jó célba érkezünk."

(#40) ducsidu

ducsidu
(senior tag)

Nagyon jól néz ki :D

Redmi Note 3 pro 3/32 w/ Piston 3

(#41) kirusz1 válasza ducsidu (#40) üzenetére

kirusz1
(senior tag)

Nekem is tetszik kiváncsian várom az ujjabb hireket a teloról :)

(#42) B1T3 válasza Statham (#7) üzenetére

B1T3
(PH! addikt)

Számomra az N9 a legszebb. Ez is szubjektív. :) Sőt ennyi alapján az Arc is jobban tetszik az új modelltől, de korai még ítélkezni.

(#9) cs3cs
Szerintem inkább előny az elég gyors hardveres fejlődés. Úgyis lesz egy szint, amelynél lelassulnak a nagy ugrások, az pedig szvsz jó, ha minél hamarabb elérjük ezt. Persze nyilván szívesebben hallanék most arról, hogy van kész, tömeggyártásba szánt, jó üzemidőt nyújtó akkumulátor.

[ Szerkesztve ]

(#43) c0p1

c0p1
(kvázi-tag)

remek design:) a kedvenc gyartom felebredt iden, csak igy tovabb:)

tancmuvesz // hobbi telefon geek // sci-fi nerd // Lumia 930 Green

(#44) Danny750

Danny750
(őstag)

Ez a készülék ezzel a kijelzővel tarolni fog.............. :K
Egyszerűen hibátlan csak időben jöjjön!!
SE4EVER!!!! :R

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#45) negyedes

negyedes
(PH! addikt)

Na meg egy tepsi. :D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#46) RaZroX

RaZroX
(PH! addikt)

Még mindig nem értem mi értelme HD felbontásnak egy ekkora kijelzőn....

| Samsung Galaxy S6 |

(#47) B1T3 válasza RaZroX (#46) üzenetére

B1T3
(PH! addikt)

Szebb lesz a kép. Persze nem mondom, hogy az ettől kisebb felbontás már nem szép, de ez még előnyös lehet. Ettől nagyobb felbontás már nem igazán szembetűnő szvsz.

(#48) bok92

bok92
(PH! addikt)

Szép lett nagyon! :K

Onnan tudod, hogy változtatnod kell az életviteleden, hogy elkezdesz hasonlítani az arcképedre.

(#49) LEFTHORSE1

LEFTHORSE1
(őstag)

Hát én nem értem mi értelme van egy ekkora telefonnak, és mikor érjük már meg az előlapi gomb nélküli Androidos mobilt? Rájöttem miért taszit az Android, a kijelző alján levő gombok, egyszerüen kényelmetlen ott lent őket tapperolni, és mikor lesz már olyan hír amely Sony mobilról szól

Cseberből vederbe

(#50) kirusz1 válasza LEFTHORSE1 (#49) üzenetére

kirusz1
(senior tag)

SE portálról idézek:

Sony Ericsson - Ericsson = Sony

Az IndiaTimes értesülése szerint a márkanév változására a jövő év közepén kerül sor, addig az új okostelefonok Sony Ericsson márkanéven jelennek meg. Más források szerint a "rebranding" időpontjától kezdve a Sony szeretné fokozatosan teljesen megújítani a kínálat arculatát, így 2012-ben az év végéig együtt lesznek jelen a piacon a Sony Ericsson valamint a Sony brand okostelefonok. Konkrét határidőt a Sony még nem határozott meg az átállás hivatalos kezdetére és az első Sony okostelefon megjelenésére sem, de ennek bemutatására valószínűleg már az első félév vége előtt sor kerülhet. A források szerint a Sony az első saját márkás okostelefonját a high-end kategóriában vezeti be, de egyelőre csak annyi infó szivárgott ki erről, hogy "ez a 2012-es technológia csúcsterméke lesz, képességekben túl fogja szárnyalni a konkurencia bármelyik modelljét. Az év végéig a piacon emellett jelen lévő Sony Ericsson modellek a közép illetve a felső kategória alsó szegmensét képviselik majd...".
nekem személy szerint tetszik a fizikai gomb

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.