Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz p87 #36 üzenetére

    Nagyítót elfelejtve 1 dolog amit tuti mindenki észrevesz messzebbről is. Mégpedig, hogy az SGS3 kijelzője baromira "hideg". Világos színeknél, de legfőképpen fehérnél a hiányzó subpixelek miatt az egész kép kékes-zöldes árnyalatot kap. :U

    A linkelt XDA posthoz meg azt szólnám, hogy az is kicsit részre hajló. A kijelzőnél különbséget tesz XDA Nerd-ek és átlag felhasználók között. És "döntetlenre" hozza ki az amúgy szubjektív írást. Na már most szerinted egy benchmark eredmény kit érdekel az XDA Nerd-seken kívül? Szerintem nem sokakat, engem sem igazán pláne mert az általános feladatokban kb. semmi különbséget nem jelent a kettő közötti különbség. Innentől kezdve ez az egész nem számít. Ha meg az NV ráfekszik a TegraZone-ra akkor lehet az Exynos erősebb, ha a játékok nem fognak megfelelően futni és ne gyertek a ChainFire-el, mert ha az NV akarná akkor simán ki tudná iktatni ezt a lehetőséget, de egyelőre még nincs neki ebben elég pénz.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • keIdor

    titán

    válasz p87 #36 üzenetére

    A PenTile egy dolog, 720p-nél annyira már nem zavaró, mint SGS-nél volt 800x480-on, de!
    Épp a PenTile miatt nincs igazi fehér, arra fizikailag képtelen a kijelző, zöld-kékes árnyalata van, plusz azok a mesterséges túlszaturált színek nem mindenkinek jönnek be.
    A HTC-nél meg az igényes anyag, Sense, más kijelző valakinek meg pont hogy hatalmas előny. A gyári 32GB is mindenre elég, telefonba minek 64 meg 96GB tárhely? Mit tárolsz rajta?
    Annyi akkor még inkább táblagépbe, ott még el is tudom képzelni, hogy meg lehet tölteni valamivel, de telefonba... a cserélhető aksi az egyetlen előny nálam az SGS3-nál, több nincs.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák