Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    válasz Xaels #37 üzenetére

    Nem kell ide chainfire. Szerinted az a fejleszto ceg, aki azt latja, hogy mali 400-as gepbol egyedul annyit adtak el mint az osszes tegra 2-3-bol osszesen, mi penzt fog kerni az nV exkluzivitasert? Jol meg is latszik ez a tegra zone kinalatan, ami gyakorlatilag 0.
    Mikor az S2 uj volt, meg nekem is bohockodnom kellett a CF3D-vel, mert bizony nem indultak/bugzottak a jatekok, de azota a kiadok is megtanultak a lecket es a Sama is jobb drivereket ir.

    Az nVidia szerencsetlensegere, az uj Exynos nem kicsit lett jobb, raadasul ugy erzem most az S3 sokkal tobbet nyujt mint a OneX szolgaltatasok/innovacio teruleten. Kijelzot meg lehet fikazni, hogy pentile, foleg olyan helyen, ahol az emberek ertik is mi az, de az alabbi mondat gyonyoruen kifejezi, amit ezzel kapcsolatban erzek: "Note that AMOLED is a big selling factor for common folks. There are only 2 brands in mobile display - Retina and AMOLED. IPS / PLS / SLCD / NOVA / INFINITY / AVS does not make any difference for general people."
    Anyaghasznalat: gondolom sokan fogtak S3-at a kezukben, hogy egyertelmuen a HTC a jobb... Nekem se tetszik az uj Galaxy, se formara, se anyagra nezve, de ez total szubjektiv, viszont isteniteni az egyiket es lehuzni a masikat latatlanban, na itt mar sokkal inkabb a Samsung haterkedest kezdem eloretorni, mintsem a megalapozott erveket (komolyan, apple szindroma kicsiben, barmit csinalnak, az mar csak szar lehet...). Volt szerencsem N9-hez, gyonyoru gep, szerintem a legszebb a piacon, de a haza egyszeruen gusztustalan, erintesre is (bocs, polikarbonat hivok), semmivel sem minosegibb erzes, mint a "gagyi" muanyag.

    [ Szerkesztve ]

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Új hozzászólás Aktív témák