Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • capulet75

    addikt

    válasz AMD Power #25 üzenetére

    Miért, az nem mű? :U

    Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

  • kolosanyi

    veterán

    válasz AMD Power #25 üzenetére

    De a műanyag az műanyag. Persze abban is van gagyi, meg minőségibb is, ahogy mondod. A Lumia és a One X fogása jó, tényleg minden a helyén van, egy szava se lehet senkinek (max van akinek jobban bejön a fém, de aki azt mondja, hogy gagyi, az még nem fogta a kezében az tuti). Viszont amíg a Nexusom (és a Galaxy S) anyaghasználatával nem vagyok kibékülve (amúgy jól egyben van a Nexus is, nem recseg, nem ropog, minőségi, csak a fényes, csúszós anyag nem jön be), addig a Galaxy SII már tetszik (meg a Galaxy Nexus). Lehet, hogy hajlik a hátlap, de szintén jól össze van rakva és ez a recézett, matt anyag nagyon kellemes fogású szerintem. Nem gyűjti a koszt, visszafogott, nekem tetszik. :)

    (#30) Keldor papa
    Sokat én se tudok róla, de amikor Sheratant kérdeztem, ő azt mondta, hogy attól függ, hogy honnan rendeli az ember. A legtöbb bolt vállal rá garanciát, de ha gond van, akkor postázhatja a user, szóval ez nincs kiépítve. Mondjuk szerintem ez nem róható fel nekik, közel sincsenek akkora cég, mint egy Samsung, vagy LG. Viszont a szoftveres támogatás az jó. Elsők között jöttek ki az ICS-sel az MX-re, de mintha az M9 is megkapta volna, bár ebben nem vagyok biztos. Amennyire én tudom, ráadásul eléggé odafigyelnek a felhasználói visszajelzésekre. Ja, meg a közösségi támogatás is egész jó.
    Szóval a legnagyobb gond igazából az, hogy nehezen elérhető itthon. Ha lenne képviselet... Csak sajnos az a baj, hogy ez a ~100 ezres kategória már az a szint, amit nem vesznek meg itthon csak úgy az emberek, akinek telik rá, az bemegy a szolgáltatóhoz és megveszi a neki tetsző, általa ismert Samsung, HTC, Sony, LG, akármilyen telefont. Pár geeken kívül nem sokan vennék, mert nem is hallottak róla az emberek (reklámra meg nem fordít a cég), biztos bukó lenne egy ilyen üzlet. Egyetlen megoldás az lehetne, ha felvenné a cég a szolgáltatókkal a kapcsolatot és bevennék a kínálatba. Így is jó áron van, esélyes, hogy szolgáltatónál olcsóbb is lenne, de ha nem, akkor is jó az árazás, talán sokakat elcsábítanának vele itthon. Persze ez csak találgatás. :)

    (#53) pumpedlix
    Hát b@szott drágán kezd az S3... :( A németeknél 599 euro a 16 GB-os változat, és 100-al drágább a 32-es, meg még 100-al a 64-es. Ez nagyon, nagyon sok.

    [ Szerkesztve ]

  • schawo

    titán

    válasz AMD Power #25 üzenetére

    Bruhahahaha :)) :))

    Ó, ha legalább tudnád, hogy szinte az összes műanyagburkolatos telefon, köztük a Galaxy S és S2 is polikarbonátból készül. Az SGS3-t nem tudom, még nem néztem, de csodák nincsenek, az a legjobb tűréssel gyártható műanyag.

    Tök jó, mikor a marketing teleszájjal habzsolása elvakít, és csak azért, mert valaminek nevet adtak, az érzékek összekapcsolásával tapintásra is jobbnak érezzük. Szóval a polikarbonát a mezei, egyszerű tömegműanyag.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák