Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaren

    aktív tag

    válasz aujjobba #7 üzenetére

    Igen, értelek, és úgy általában egyet is értek Veled, de azért itt picit többről van szó.

    Ahogy mondod, jó 4-5 éve a telefonos ún. 'frissítések' is elég, hááát harmatosak adott márkán/kategórián belül, de kétévente azért jön annyi javulás és/vagy újdonság, hogy az ember mégis viszonylag ésszerű okokból indokoltnak tartsa a váltást (mint nálam 11 Pro-ról 13 Pro-ra).
    Én amúgy is kütyübolond vagyok, ha jön valami klassz cucc, amiben látok fantáziát vagy értelmet, arra be szoktam ruházni :D. Más kérdés, hogy mennyi marad ezekből tényleges használatban (lsd. Homepod, vagy Belkin all-in-one wireless töltő).

    De itt az óráknál már tavaly sem értettem, hogy az egyetlen érdemi újítás a véroxigén szint mérés lehetősége, ami ráadásul még asszem az Apple saját bevallása szerint is inkább gimmick, mint megbízható információt biztosítani képes fícsör volt (no meg jókor volt jó PR így a covid alatt), idénre pedig a szó szoros értelemben zéró új funkció jött ki.
    Picit jobban, picit ellenállóbban tudja azt, amit eddig, picit nagyobb kijelzőn és egy - szerintem - elég béna exkluzív számlappal, miközben még gyorsabb(=jövőállóbb?) sem lett.

    Nekem S5-öm van, sajnos alu, terveztem idén SS-re váltani, de mondom, nem sikerül még a vezérhangyámmal sem megállapodni, hogy ezt most kellene venni :).
    És nem a pénz miatt, megmondanám, ha így lenne.
    Pedig nem dísznek van, félmaratonokra készülök-edzek rendszeresen vele, amiben tényleg klassz partner, kétnaponta úszom, ha tehetem, aztán zenét hallgatok rajta, fizetek vele, garázst nyitok, stb.

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák