Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RAMb0

    tag

    "... ami a legjobb, hogy melegedés szinte alig tapasztalható, az érzékenyebb bőrűek lehetnek képesek némi langyosodást észrevenni."

    2 napja van meg, első dolgom volt, hogy a videotelefonálást (Skype-on) kipróbáljam, hogy megnézzem, van-e alapja az előlapi kamera szapulásának a sok egyéb kommentben. (i4S-em volt korábban, véleményem szerint ilyesmire teljesen tökéletes, nem szelfikirálykodás szerintem az elsődleges célja annak a kamerának. De ez csak az én egyéni véleményem.)
    A hívás közben (nem tartott 20 percnél tovább) rettentően felmelegedett a készülék ház széle, hátulja, nem volt foghatatlan, de azért aggódtam kicsit, mert korábban a 4S-em nem melegedett ennyire. Egy nyári melegben nem merem elképzelni, hogy mit produkálhat majd. :(

    Amúgy általánosságban véve játék közben nem éreztem olyan nagy melegedést, bár nem a játék miatt vettem, alig használom mostanában már ilyesmire a telefonjaimat.

    De összességében nekem azt hozta, amire vártam, 6S-es vas (3D touch nem kell, és a giga szelfi kamera sem), kompakt méret (nincs nagy kezem, így ez a mérek tökéletes nekem), a 4-es, 5-ös formavilág pedig valahogy jobban bejön, stabilabb fogásérzetet ad, mint a 6-os érában. :R

Új hozzászólás Aktív témák