Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz HarleyCustom #1068 üzenetére

    Nekem ismerősöm nemrég vett S8+-t. Konkrétan együtt bontottuk ki. Korábban is hezitáltam, hogy váltsak-e, hozzáteszem ez nem egy nagy döntés részemről, meg nem "csalódtam az ios-ben" stb, hanem néha szeretek körbenézni mit tud a konkurencia és eddig a legpozitívabb droidos élményem a Samsung Note 3 volt, így előnnyel indulnak azóta nálam a cég termékei, ha androidról van szó, és amennyire iPhone meg iOS copy volt a cég, ma már annyira nem. Most is merítenek ihletet, hogy finoman fogalmazzak, de egy huawei pl 1:1-ben lemásolta az iOS-t, ahhoz képest tök egyediek a mai samuk kívül-belül. Lényeg a lényeg kibontottuk, nagyon csecse, nagyon futurisztikus, akkora mint a 7 plusom, mégis sokkal nagyobb a kijelző, bekapcsoltuk, ledöbbentően szép kijelző, meg visszaugorva ami lehet parasztvakítás de nekem fontos: roppant minőségi csomagolás és elrendezés a dobozban. Szóval csak megerősített, hogy ezt nekem ki kell próbálnom. Aztán ott kezdődtek a gondok, hogy alig akart felmászni a hotspotnak használt Sony M4-re, hogy legyen net. Nem az M4 volt a ludas, mert az én iPhone-om és az ő korábbi készüléke (z5) is felment rá szépen. Na ez egy restart után helyrejött, következett a google fiók megadása, ez megvolt, aztán ha jól rémlik, kérte a samu fiókot, amit át lehet ugrani. Elvileg. Ki akartuk hagyni az opciót, de vagy visszább dobott, a google fiók utáni lépésig, vagy magába fordult és pörgött magában, nem lépett tovább. Egyszer megrázta magát és mehettünk tovább. Na akkor jött az, hogy egy alkalmazást le akart tölteni playből. Nem sikerült sokadszorra sem, hol hibát írt, hol szimplán "futott" a csík. Mire megmutatta és láttam, hogy az a gond, hogy magától elkezdett minden előretelepített alkalmazást frissíteni, az újakra meg "szart" addig rá. Ami nem is lenne gond, de erről semmi infó vagy értesítés nem volt. Az meg hab a tortán, hogy hiába állítottuk be, hogy ne legyen automatikus frissítés, hasonlóan, mint a samsung fikók létrehozásánál az elején, itt is megmakacsolta magát átmenetileg. Szarnak néz ki a helyzet, ugyanakkor mégsem az, mert miután ezen a bő 1 órás procedúrán átesett, azóta megelégedéssel használja, nincs lassulás, nincs az itteni topikban írt üzemidő visszaesés, nincs semmilyen gond vagy probléma. És azt is elhiszem, hogy másnál nem így indított a "kicsike", de én ezt tapasztaltam. Ettől függetlenül tetszik, lehet kipróbálom és átmenetileg átváltok rá, vagy a Note 8-ra. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák