Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Legendd #36 üzenetére

    hát igen,egy prémium kategoriás telefonban illene a minimum 32gb

    Aztán majd lehet hogy jön az Iphone6C 4 vagy 8gb tárhelyel...210 ezer forintért

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz Legendd #36 üzenetére

    Pedig tök egyszerű az indok, olvasd el a cikket: [Why there’s no new 32GB iPhone yet]
    Lelövöm a poént, 3 milliárd dollárral kisebb lenne a profit, mert így előbb utóbb mindenkit bekényszerítenek a 64 GB-os verzióba.

    Az a pár "bolond" aki csak villogni akar, megveszi a 16 GB-osat az is örül, mert jóval olcsóbban vehet Iphone-t, igaz, hogy ha komolyan használná is akkor szív, de ott nem ez a lényeg.

    Fiery: legalább 2 kattintást tennél, mielőtt leírsz valamit: "Tudtommal mar se a 930, se a 1520 nem kaphato" [Lumia 930 árak

    Egyébként ez a 6S tényleg jó lett, tényleg jó a rendszerben hogy minden oldalról húzhatod és más gyorsmenü jön fel, logikus a rendszer, én a videóban értettem meg jobban a használatát, amikor ismerős 4S-ét használtam csak szenvedtem vele. Az anyagminőség, strapabírás, hardver is elsőosztályú lett. Mondjuk nekem egyedül silverben tetszik, a többi színben elég fura, a gold nekem nagyon gagyi, bizsu telefon érzetet ad.

    [ Szerkesztve ]

  • Hunt3r22

    őstag

    válasz Legendd #36 üzenetére

    Viszik a 16 gbos változatot mint a cukrot, minek rakjon akkor nagyobb tárhelyet bele alapból?

    Ha 32 gbos lenne az alap, akkor a kutya nem venné a 64 gb-os verziót. :U

    Xr

  • kameraman77

    aktív tag

    válasz Legendd #36 üzenetére

    Alapjában rossz a megközelítés.. 230 ezerért nem 32GB-ot akarok,hanem 5-10 évvel ezelőtti technológiákat! Amit nem kapok meg ennyi pénzért! Komolyan kapok érte egy zárt rendszert, korlátozott fájlátviteli képességeket, korlátozott (bonyolított) külső tároló használatot és közepes kamerát! Pont Ti, akik lényegében megéltétek a mobilok fejlődését azok, akiktől elvárná az ember, hogy kiállnak és azt mondják, hogy ez sz.r.. ez miért nincs benne, ha nincs benne, akkor sz.rt sem ér!

    és itt nem arról van szó, hogy egy apróság hiányzik! egy 2015-ös úgymond high end készülék nem tud sms-értesítést? nem tudok adatot mozgatni szabadon platformok között? Nincs normális (értve ezalatt alsórecsegepusztán is található) USB támogatásom (OTG), nincs megfelelő kameratámogatás (stabilizáció), az akku nem cserélhető (igen ez számít, és visszalépés), nem vízálló, ami nélkül ma már csúcsmodell szerintem nem létezhet. Aztán ugye a 4K.. bővíthető memória nélkül sz.rt sem ér, tehát használhatatlan (mivel cserélhető kártyára azért férne.. de így előbb-utóbb betelik..(és azért megnézném, hogy felhőbe mentesz 4K videókat tömegével..) NFC korlátozott... Üzemidő bortányosan kicsi ennyi pénzért... és nem fikázom a telefont,csak reálisan felmértem,hogy bizony komoly hiányosságai vannak még 5 éves telefonokhoz képest is! Igen csúcsmodell, de ennek ellenére nem érdemel számomra tetszettet sem, hiszen komoly visszalépés pl annak aki mondjuk egy 3-4 éves telefonról is váltana ami nem Iphone. Érdekes ezt soha nem vizsgálja senki, hogy milyen impact érheti azt a felhasználót aki stabilan megszokott szolgáltatásokat már rendszeren és vált erre a csúcskészülékre. Mennyivel bonyolultabb az adattovábbítás, adathordozás, adatkezelés (akár csak egy mp3-as fájl kezelése is).. és valljuk be nem túl felhasználóbarát ha összevetjük más rendszerekkel.. akár egy régi Symbiannal is!
    Nyilván stabil a telefon, ebbe belekötni botorság lenne, és a technikai megoldásai is első osztályúak (összeszerelés, anyaghasználat stb..) de azért lássunk már nyitott szemmel, itt nagyon komoly visszalépések vannak még mindig, ha valaki egy ilyenre vált más - nyitottabb rendszerről!

    Persze a kereslet-kínálat törvénye simán működik, és amíg el lehet adni, addig el is fog menni! Ez így helyes, ebben hatalmas az Apple, brutális jól építi fel a hétköznapi termékeit is (És végülis a marketing lényege ez, hogy érzelmi kötődés alakuljon ki, hogy "valakinek" érezd magad (jó értelemben) amikor egy ilyen terméket birtokolsz. A csoporthoz tartozás mindig is erős marketinges eszköz volt, és az Apple ezt maximális szinten műveli!
    . "Az Apple a világ Fila táskája" - ahogy egy haverom mindig mondogatja! Nem jobb, mint a többi, de jó akcióval viszi mindenki!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák