Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r3dsnake

    nagyúr

    válasz balazs1022 #661 üzenetére

    Én iPhone 4-gyel kezdtem. Szimpatikus volt a kompakt mérete, a fém-üveg kombinációja, a súlya. (Igen, kifejezetten szerettem, hogy nehéz telefon.)

    Az is szempont volt, hogy míg osztálytársak kínlódtak az akkori dual core 1gb-os droidokkal (laggolt minden, lefagyott, stb.), addig a másik oszttárs 3GS-e olyan gördülékeny volt, bármit is használt rajta, hogy csak lestem. Amikor vettem az i4-et a nagy PPI sem volt túl elterjedt, odavoltam a kijelzőért. Amoled részemről kizárva, mindenképp IPS-t szerettem volna.

    Továbbá szempont volt az alkalmazások exkluzivitása. Minden igényes zeneszerkesztő app iOS-re jött csak ki. A legtöbb játék is sokkal hamarabb jelent meg erre a platformra, mint droidra.

    Utána váltottam 4S-re, amikor kijött az iOS7. (Konkrétan "rákényszerültem".)

    4S-nél viszont zavart a szintén kevés ram (iOS6-ig ezzel nem volt gond), és többért el tudtam adni a telót, mint vettem, így váltottam 5S-re.

    Sokszor cserélgettem, gariztattam, jelenleg a 13. iPhone készülékemet "taposom". Fizetés/anyag helyzet alapján nem engedhetném meg magamnak különösebben, de egyrészt ki lehet fogni jó deal-eket (emag black friday 110e), másrészt annyira tartják az árukat, hogy egyszer kellett beruháznom iPhone-ra, onnantól gyakorlatilag haszonnal/ingyen lépegettem fentebb. Mondjuk jelenleg ezt nem tudnám megcsinálni, de kb. 30e hozzárakásával válthatnék i6-ra. Ha szeretnék. De nem tetszik különösebben.

    Hogy rosszat is írjak: nagyon szar az akkuidő. De tényleg nagyon.

Új hozzászólás Aktív témák