Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrThomi

    addikt

    válasz Essentials #13 üzenetére

    Hasznaltam 5, 7, 8 plus, 11pro, most pedig egy XS-t, de nem erzem a kesztetest hogy fel milkat kivagjak az ablakon egy uj 13 pro maxert peldaul, de ez penztarca fuggo. 1 hete elövettem a regi 7-est es az is teljesen gyors, igaz a ram baromi keves, de hat na idejet mult. Ezt ki is felejtettem hogy az uj szeriaba is "csak" 6gb ram van ami igaz elegendo az ios rendszernek, de 4-nel peldaul, mar zarogatja be a dolgokat rendesen.
    En amire szamitok hogy jovore egy nagyot lepnek elore vegre, mint designba mint szoftveres teren es nem erre a hulye biztonsagi jatekra mennek ra mindig.

    Mindket rendszert, tehat androidot is hasznalok. El kell fogadni hogy az iphone olyan amilyen, de szerintem ezek mind olyan dolgok amit a droid mar evekkel ezelott meglepett, at lehetne venni par dolgot, illetve legalabb opciokent be lehetne tenni hogy ki hova hany appot tesz. Rendesen megnövelne a felhasznaloi elmeny, illetve a nagy pro maxok esetben egy kezes hasznalat eseten is baratibb lenne. Testreszabhatosag sajnos 14 eve sokat nem valtozott, ha a widgeteket nem nezzuk.
    A face id is szerintem lassan idejet mult, bar jol mukodik ez ketsegtelen, de egy oldalfekvos feloldasra mar az X ota varnak az emberek. Nem hallgatja az apple a felhasznaloi velemenyeket ? Szerintem teknikai akadalya nem lenne a forditott feloldasnak, esetleg biztonsagi ?

    Mindenkinek termeszetesen mas a fehasznaloi szokasa, nem is ebbe akartam belekotni, csak sajnalatos az en szempontombol. Ennek ellenere vannak otthon elfekvöbe apple cuccok, de egy droidos telefonnal sokkal szabadabban erzem magam.

    Nothing Phone (2a)

Új hozzászólás Aktív témák