Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    "Belépő szinten az Apple iPad 8th egy kifejezetten kellemes alapárú gép, amit minden túlzás nélkül nevezhetünk jó ár/érték arányúnak, viszont mind design, mind kijelző, mind hardveres képességek terén kissé múltidéző"

    Ezt nehezen tudom értelmezni Szentkútitól is. Ez egy belépő szintű táblagép, ami az Apple-nél azt feltételezi, hogy raktáron ragadt alkatrészekből van összeseperve ahhoz, hogy azon az áron adják, amin. A kijelzője, a hardverelemei a vele azonos áru tabletekkel simán felveszik a versenyt, az A12 az iOS 14-gyel vezérelve szerintem nyerítve hagyja le az ársávjában mozgó tabikat, de még a felső-közép szegmensbe is megvan a helye. Szóval akkor hol a hiba?

    Ahogy írta, ez egy BELÉPŐ tabi. Szerintem többet nemigen várhatunk ettől, pláne Apple árazással. :R
    Ha Suffni GSM-éknél, vagy akcióban beesik az ára 100-110K közé, mint ahogy az elődmodelleknél is megtörtént ( a szürkeimport miatt ), még jobb vétel lehet, mert egy 100-asért sehol sem kap az ember ennyire jól összegyurmázott, kiforrott cuccot. A világgarancia adott, a Wi-Fi modellt tiltani sem lehet, így számlas vásárlással no riziko, 1+1 év garival.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák