Hirdetés

2019. március 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) FRENK1988

FRENK1988
(PH! kedvence)

és ezt hogy tudják meg hogy nem gyerek használja?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :) <3 dCI

(#2) stevve válasza FRENK1988 (#1) üzenetére

stevve
(PH! nagyúr)

Jó kérdés. :D Bár maga a program amúgy is gyerekeknek van szánva, amiket kizártak, szóval ha kifestőzöl, akkor nem lesz reklám. :)

Ezzel még egyet is értek, de azzal, hogy az ilyesfajta reklám nem biznisz, már nem. De, az. Mégpedig növekvő és hatalmas. Éppen ezek miatt indulnak az eljárások, meghallgatások a cégek ellen, akik kiszivárogtatják adatainkat az ilyen hiéna reklámcégeknek. Csak három igen jelentős példa: Facebook, Apple, Google.

(#3) hemaka válasza FRENK1988 (#1) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

Azt sehonnan, de van külön gyerek kategória.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ rcx.pw

(#4) crey válasza stevve (#2) üzenetére

crey
(MODERÁTOR)

Egyrészt telefon aktiváláskor - amikor iTunes nickedet létrehozod - meg kell adni a születési dátumot is - úgy emlékszem, nem biztos.

Nem azzal van a probléma, hanem bizonyos korosztálynak szóló - és valószínűleg ingyenes, vagy csökkentett áru szoftverek hirdetési bevételeitől pontosan emiatt buknak el a fejlesztők.
Ergo beleölt egy rakás energiát, és nem kap vissza semmit...

A user függő célzott reklámokat én speciel még értelmesnek is tartom.
Ha ehhez a Google anonim felhasználja a kereséseimet például, a közlekedési szokásaimat, nem zavar, ellentétben azzal, amikor hetente 2x felhívnak, hogy olcsó angol nyelv oktatást kínáljanak nekem, mert egyszer én balga megadtam a telefonszámom valami hülye játékban.

A legutolsó telefonos kisasszonyt már angolul küldtem el a picsába.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5) erdoke válasza crey (#4) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)

Kifejezetten a hirdetők kérték (nyilván nem akarnak pert a nyakukba), és ha a fejlesztőknek korábban nem tűnt fel, hogy nem gyerekeknek való reklámokat mutogaat az alkalmazásuk, akkor meg is érdemlik, ha pedig feltűnt, de xartak rá, akkor szintén.

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#6) crey válasza erdoke (#5) üzenetére

crey
(MODERÁTOR)

Ámen, ennek nem olvastam velősen utána, elismerem.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#7) zoon811 válasza crey (#6) üzenetére

zoon811
(újonc)

Ez laza =D

 FAN

(#8) rep3at

rep3at
(őstag)

A gyerekek kizárását jó ötletnek találom, nekik nem kell reklám, viszont azért a hirdetőket legalább figyelmeztethették volna, vagy lehetőséget adhattak volna nekik a modellbe való beleszólásba.

Forward thinking. كرر

(#9) erdoke válasza rep3at (#8) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)

Ha találnak célzott hirdetőt maguknak, akkor biztosan megsumálhatják az almasokkal, egyébként meg válasszanak a fizetős modellek közül.

Not addicted to sugar and grain anymore...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.