Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz -Faceless- #5 üzenetére

    Valószínűleg részben le is feded velük a célközönséget, de ezzel én úgy gondolom, hogy továbbra sincs gond. Az árát meg azért nem érzem elszálltnak a többi termékhez képest, mert egy ilyen teljesítményű, részben hordozható, Apple csatlakozási lehetőséggel és Bluetooth-szal is felszerelt hangszórót nem kapsz meg olcsóbban a Philipsnél gyengébb brandektől sem. Ehhez viszont bónuszként egy keverőpad is (az effektek pedig használhatók, nem éreztem zavarónak a lagot) van.

    Nekem is évekbe telt úgy néznem mindenféle kütyüre, hogy nem a saját világomban próbálom elhelyezni őket; persze nyilván könnyebb helyzetben vagyok, ez a munkám része. Mindenesetre nagyon jó lenne, ha mindenki szolidabban állna ehhez az egész témához, sok idegeskedéstől lehetne megkímélni a fórumot és egymást. Nyilván vannak olyan termékek, amik egyszerűen rosszak, drágák, nem szabad őket megvenni, de a M1X-DJ egyáltalán nem ez a kategória, csak nem nekünk szól. :R

    Egyébként el nem hiszitek, hogy a 30 év fölötti ismerőseim mennyire odáig voltak, egy fél-órát mindenki elnyomogatta. Ez persze nem azt jelenti, hogy vennének is maguknak ilyet, de azért érdekes volt látni a lelkesedést, pedig nem retardált hülyegyerekekről beszélünk. :)

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák