Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Parallaxis #27 üzenetére

    Mit nevezel tudásnak? Mert egy hangkeltőnél a hangminőség az elsődleges, abban pedig ez nem jeleskedik. Az ilyen hülyeségeket, hogy RMS teljesítmény meg hangszórók száma, nem nevezném tudásnak, ami itt említést érdemel, az az aptX meg a Lightning csatlakozó. Ilyenből pedig van olyan, ami dizájnos és fele ennyibe kerül, nem is egy. Még a MM kínálatában is, ami köztudottan nem olcsó bolt. Erősítőt meg polcsugárzót meg kapni 140-ért, ne mondd, hogy csak dupla ennyiért van, mert nem igaz. Az meg, hogy nincs lehetőség kábelezni... Megnézném, hogy melyik nappaliban nem fér el egy tyúkbél, ha azt rendesen elvezetik, meg lerögzítik. És itt szó sincs hifizésről meg kábelek csereberéléséről, csak elvezetsz normálisan, igényesen egy kábelt, ahogy azt kell.

    De továbbra is az van, hogy jön egy réteg - milyen érdekes, hogy pont iPhone felhasználók - és megmagyarázzák, hogy ez milyen tuti. Én meg próbálom még csak nem is hifis szemmel (pláne mert nem vagyok az), hanem pusztán racionálisan megközelíteni a dolgot és még én vagyok a proli, meg a fillérbaszó meg a csóró. Hát szarok én rá, hogy ki milyen rongyrázó marhaságra költi a pénzét. Belefáradtam a vitába, semmi értelme, úgyis én leszek a hülye.

Új hozzászólás Aktív témák