Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz kolosanyi #41 üzenetére

    Ha sok adat kell, vagy 0-24-es, akkor nagyon hasznos valóban. De ez a mérleg egyik szempontnak se felel meg, így max egy drága játékszer a szememben.

    Ez teljesen jogos, szerintem is nagyon drága. Én egy átlagos, jófajta mérleg árának mondjuk dupláját megadnám érte, de ez a 40e+ inkább a vicc kategóriába sorolja, bármennyit is tud. (nekem az lenne a lényeg, hogy egy telefonon futó alkalmazásba automatikusan betöltse az adatokat, és onnan egy központi gyűjtőbe, iHealth-be pl. ez a közvetlenül a felhőbe töltöget nekem feleslegesen sok) Egyébként én vérnyomásmérőt keresnék, ami jól működik ilyen szempontból, de azt se nagyon találtam megfelelőt...

    Nekem Garmin Connect-em van + Endo, ott nagyjából jól viszi át az adatokat, de sajnos messze nem tud pontosan szinkronizálni, illetve adatokat összefűzni, és nincs türelmem az összes alkalmazást végigpróbálni. Lehet, hogy ki kellene várni, amíg legalább nagy vonalakban látszik a konszolidáció (ritkítás), és utána lépni valamelyik irányba... VAgy maradok a Garminnál, elég nagy ahhoz, hogy megmaradjon, de akkor meg az eszközhöz leszek kötve

Új hozzászólás Aktív témák