Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz szentkuti11 #7 üzenetére

    Nem csak elméletből mondom, 3 minőségi BT fülhallgató/headsetem van: Jaybird Freedom, ami nagyon hasonló a cikkben említett headsethez, illetve egy Jawbone Icon, és egy Motorola Command One. Azt, hogy figyelni kell melyik zsebedbe teszed a telót, azt is személyes tapasztalatból irtam, illetve épületben elég sokat telefonálok a Motorolával és a Jawbone-al főleg, és ha átmegyek a szomszéd szobába, és a telefon illetve a füllhalgató közé esik a fal, nem romlik a térerő. A két készülék közötti távolság növekedésével értelem szerüen gyengül a jel. Továbbá ha a fülhallgatót és a telefont összekötjük egy képzeletbeli egyenes vonallal, és én a testemmel úgy állok, hogy ez a vonal áthaladjon rajtam, akkor hirtelen sokat gyengül a BT jelerőssége. Ezt többször is teszteltem úgy, hogy telefonálás közben járkáltam az épületben, a telefont egy fix helyen hagyva. Tehát személyes tapasztalatból is mondom, hogy a faltól nem gyengül a jel, a távolság növekedésével fokozatosan gyengül, és a vizes akadályoktól jelentősen gyengül.

    Tehát röviden annyira kell figyelni, hogy ha letesszük a telefonunkat és mászkálunk közben, akkor ne menjünk messzire, és ne álljunk a két BT készülék közé. A cikkben említett headsetnél pedig leginkább arra kell figyelni, hogy melyik zsebben hordjuk a készüléket. Ki kell próbálni hogy a headset BT vevő egysége hol lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák