Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nartaas

    tag

    válasz lofagi #20 üzenetére

    Hehe tudtam, hogy a kis hozzaszolasom hatasos lesz majd:D Sajna nem igazan vagyok mar verpistike, maximum id. Ver Istvan:)

    Abszolut nincs csucs hardverem de akkor is zavar, hogy bereklamozzak a jatekot, ugy hogy tudjak koze nincs a valosaghoz. Nem ertem:S Van skalazhato grafikai szint, a maximum siman lehetne, olyan ami csak fel millas gepen szolal meg a tobbi kategoriara meg ott van a medium es low opcio.
    Nincs eleg ido?Nem eri meg? De azert a kamu bemutato elkeszitesere volt ido... A jatek maga is egy kozepszeru hulladek es ezt meg megfejelik ilyen hazugsagokkal meg downgrade-el.

    Hogy mindenki ezt csinalja es ez a normalis? Nem igazan. Ott a Metro, en nem igazan latok downgradet. Es nem, nem vagyok hajlando ezt valasznak elfogadni, hogy ez iparagi szokas. Ne legyen!
    Ubisoft is csinalt ilyet lett is viszhangja itt se tekintsunk el attol hogy kamuztak.

    Hogy le van szarva mindenki akinek nincs eromuve? Le hat, de akkor magam is ide vehetem.
    En csak azt szeretnem latni, hogy fejlodnek valahova a jatekok mert tenyleg kb 10 eve ugyanaz a szint.
    Benyomnak egy ilyen szaftos E3 bemutatot buszken odairjak, hogy ingame!! mar kezdek gondolkodni, hogy huh lehet megeri a gepem fejleszteni...Erre ott vagyunk, hogy 5eves gep is rohogve viszi 1080p be maxon.

    Vagy rakjanak megfelelo grafikai skalazhatosagot PCre vagy ne tessek kamuzni es demozzak a szarjaikat konzolon.

Új hozzászólás Aktív témák