Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz bLaCkDoGoNe #43 üzenetére

    elvileg ott
    én szentül meg voltam győződve róla, hogy a filmben hallottam anno
    most legutóbb amit "megvettem" abban nem volt
    vagy rosszul emlékszem, vagy abban a verzióban nem volt

    az "évszázad viharában" az:
    én vagyok a kis teáskancsó...
    kezdetű versikétől most is kiráz a hideg ( :

    a filmes adaptációk kingtől nem a legjobbak, de az "it" sztem jól sikerült eredetiben is, az álomcsapda nagyon - azon érződik is már hogy 2000-es évek, figyeltek arra hogy ne "nimand" szereplők legyenek pl -
    korai filmek kissé elvontak is, de szerintem jól áll nekik, néha kicsit szürreálisan ábrázol, de az is jól áll, maga nemükben különlegességek
    a rémkoppantókban különösen tetszett a "cola", nem jöttem rá mért cola cool az ottani cola ( :
    vagy a coca nem adott nekik engedélyt a coca colára, vagy csak ki akarták figurázni magát a colát, de többször feltűnik a filmben jól kivehetően, automatán is a cola cool

    az adaptációk terén pl az utolsó mohikán mint film nagyon jó szerintem, viszont az eredeti sztorihoz meg nem sok köze van - erősen újragondolt, viszont jó -
    azt a könyvet pl már 7-8 évesen olvastam - először -, mármint az egészet, a "nagy indiá könyvet", és magábóla feelingből azért ad át a film - akkor is ha egyes tröténések teljesen másképp történnek és mondjuk én nem feltétlen nyúltam volna bele, már maga a fő karakter teljesen más mint az eredeti, legalábbis külalakban, amit viszont az író elég sokszor taglalt -

    egyedül a harry potter volt az aminél leraktam a könyvet, b@ssza meg, a film jobb volt ( :
    de az álomcsapdával is hasonlóképp vagyok, azt nagyon eltalálták

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák