Hirdetés

2018. szeptember 21., péntek

Gyorskeresés

(#1) Looserke

Looserke
(őstag)

várjuk! :U

(#2) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Csordogáljon szépen az Oreo. Az utóbbi időben nem minden cég veri nagy dobra, hogy mik frissülnek és mikor. :U

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#3) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

A Huawei egyik, ha nem a legjobb terméke a Mate 9. Viszont szoftverben vissza térhetne stck-közelibb kiadásra.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#4) Looserke válasza janeszgol (#3) üzenetére

Looserke
(őstag)

Kinek mi...nekem például tökéletes az EMIU a Mate9-en. Semmi szükségét nem érzem a ROM-olásnak.

(#5) laleh

laleh
(PH! addikt)

Kíváncsi leszek milyen lesz. Remélem hamar jön.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#6) dutrás válasza janeszgol (#3) üzenetére

dutrás
(senior tag)

Nincs baj az Emuival. Úgy tűnik jól sikerült az optimalizáció.
Jó a stock droid de ez egyedivé teszi a Huawei telefonjait.
Rengeteg funkcióval bír bár én még többet is elviselnék.

(#7) atike

atike
(PH! nagyúr)

Várjuk. Az új Mate-eket is, de az új Androidot is a "régebbire"... :)

(#8) gabesz839 válasza janeszgol (#3) üzenetére

gabesz839
(senior tag)

Nekem köszönöm nem kell Stock, volt már. Maradjon csak meg a pixelnek. Ahogy előttem is írták, még pár extrát elbír simán a készülék

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#9) Decske

Decske
(tag)

Jöjjön, jöjjön. :) Nekem csak egy dolog hiányzik, hogy el tudjam tüntetni a navisávot. Azon kívül nekem bejön az EMUI. Stock Droid, meg blah. Maradjon a pixelen.

Nokia Lumia 620 -> Lumia 735 -> Lumia 930 -> Microsoft Lumia 950XL + Huawei Mate 9, Lenovo G580, Microsoft Surface Go, iPad mini 3

(#10) H.Istvan25

H.Istvan25
(őstag)

Az android sokat nem változott, inkább az EMUI 6.0-ra leszek kíváncsi

Huawei Mate 9

(#11) icp1970

icp1970
(fanatikus tag)

Huhhh.Ez igen csak biztató.

(#12) tixem

tixem
(PH! addikt)

Kinek mi, ma vettem kezelésbe a Mate 9-em, első dolgom volt átklónozni a OP3-ról a Nova lauchert. Fejre állok az emuitól, majdnem sírva fakadtam amikor a kezdő beállítások után bedobott a főképernyőre. Borzalom. Hogy konkrétumot is említsek, röhej, hogy nincs opció egy szögegyszerű fekete alkalmazáslistára, amennyiben azt az elrendezést választom a képernyőkre odahányt appok helyett, vagy hogy a beállításokban ne süsse ki a szemem a fehér háttér. IPS ide vagy oda. Bőven elég indok, hogy valaki azonnal megutálja. Amúgy baba a telefon, csak emui ne lenne rajta :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.