Hirdetés

2018. július 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

Ezen nem kell csodálkozni. A múlt héten a kezembe volt egy Alcatel 1X - Android Go rendszerrel. A launcher, téma és ikonok az Alcatel sajátja volt, nem a megszokott stock rendszer.

Moto Z2 Force teszt: https://goo.gl/4kSbhs

(#2) Rothmanakos

Rothmanakos
(kvázi-tag)

A GO-nak (többek közt) nem pont az a lényege, hogy gyári a felület?

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#3) Somatom válasza Rothmanakos (#2) üzenetére

Somatom
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ez egy gyári felület. A Samsung gyártja a telót.

[ Szerkesztve ]

"A mamádtól még azt hallottad: nincsenek már angyalok. Ördögökről nem mesélt. Nézz rám! Én az vagyok." (Dance)

(#4) CsabaZz válasza Rothmanakos (#2) üzenetére

CsabaZz
(tag)

Nem, az az Android One. A GO egy gyenge készülékekre tervezett Android.

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#5) clon válasza CsabaZz (#4) üzenetére

clon
(tag)

És élnek is a "lehetőséggel" a gyártók és csinálnak is hozzá gyengébb készülékeket :D

Nekem inkább az jött volna be, hogy a régi készülékekre amire már nem került rá új rendszer egy (jó)ideje azokra is faragnák a GO-t, hiszen a vas hasonló mint amit most gyártanak hozzá. Értem azt már egyszer eladták és a GO ráfaragása költség és nem jön vele bevétel csak akkor ha "új" készülékkel együtt kerül piacra.
A régi készülékek GO-val új életre kelhetnének és ugye a mai nagy "ÖKO" tudatosság is meglenne és nem lenne annyi ehulladék vagy fiókporfogó.

(#6) ghiottone válasza clon (#5) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Alsó kategóriában a szoftverfrissítésre is nagy ívben tesznek sokszor. Ez csak egy álom kb.
Eddig a 30-ezres kategóriában a Xiaomi belépő telefonjaira, a Nokia 2, illetve a Moto C esetében láttam azt, hogy jönnek biztonsági frissítések.
Amúgy a Go rendszert elkezdték portolni? Max. az segíthetne, de ott is csak a hozzáértőbb felhasználók számára.

Moto Z2 Force teszt: https://goo.gl/4kSbhs

(#7) pete_21 válasza clon (#5) üzenetére

pete_21
(PH! addikt)

A régi készülékeknél szerintem az is akadály, hogy nem feltétlen van a komponensekhez driver, ami az új Androidot támogatja.

(#8) janeszgol válasza clon (#5) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Hallod, ezek jönnek az 1 GB Ram + GO kombinációra, mint keselyűk a vérszagra.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#9) CsabaZz válasza clon (#5) üzenetére

CsabaZz
(tag)

Ezért kéne bevezetni végre, hogy mondjuk 5 vagy 10 dollár a frissítés ára. Máris extra bevételt termel a már egyszer eladott készülék. Végülis, a frissebb szoftver extra szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#10) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)

Android go évekkel ezelőtt kellett volna, mostanra el kell felejteni a túl gyenge készülékeket

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3

(#11) m1lan válasza enginev3.0 (#10) üzenetére

m1lan
(senior tag)

Pontosan. Akkor lett volna ennek (meg a sok Lite appnak) létjogosultsága, amikor a legtöbb készülék még 512 vagy 756 megabájt RAM-mal került forgalomba, mondjuk úgy 2012-2013 környékén.

Honor 8 Sapphire Blue

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.