Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    válasz blueMerle #47 üzenetére

    A platform jó, nem akad vele a vas, mert gyakorlatilag nem tud semmit a telefon: ) A mindennapokban nincs vele gond, az XP1-nek (igen, ilyenem is volt ám!) katasztrofális volt a hangminősége, nem hallottak, és én sem hallottam senkit, most ül másodjára szervízben, de mivel van új teló, már nem is érdekel. Az XP1300 Core már kinőtte ezt a gyermekbetegséget, úgy tűnik, hogy Sonimék nagyobb gondot fordítottak a hangminőségre, és rájöttek arra is, hogy nem biztos, hogy jó, ha egy telefon navijánál gombok "össze vannak nőve", mint a Sonim XP1-nél voltak, mert könnyen a kettő együtt nyomódik, vagy 'szalajt', vagy akármi.
    Azért az XP1300 Core-nak is van bőven idegesítő hibája, a topikjában írtam is róluk: az ébresztéshez beállított és mentett MP3-at nem játssza le, hanem a beépített borzalomra kelek, vagy pedig csak rezgést állítok ébresztésnek... SMS-hangnak szintén nem tudtam beállítani saját hangot. A kontaktoknál ha már 40-50K-s a kép, akkor már nem engedi a névhez társítani, mondván, hogy túl nagy a kép... :U :Y És akkor ehhez még hozzájön, hogy háromszor olyan vastag, mint egy átlag teló, és másfélszer vagy kétszer olyan vastag, mint egy másik strapateló, kb. a laptopom ilyen vastag (magas) kinyitva. Ésatöbbi, tehát csak annak ajánlom, akinek vannak idegei az ilyen mókákhoz, és nem lesz idegbeteg tőle. De amire tervezték, arra jó, helyt áll, jó a hangminőség, és elpusztíthatatlan. ;)

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák