Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hege8888

    aktív tag

    Nekem is megvan még az 500as, meg pár éve a retro lázban szereztem egy 600-ast, de nyilván öli a floppykat.. :( Ma már időhiányában nincs időm kísérletezni, majd ha nőnek a gyerkőcök és jobban lesz szabadidőm, előveszem még.

    Nekem is nagy emlék az Amiga. Ezen tanultam meg zenét írni.
    A számítógépes zenékbe a 64-esen hallott Commando zenéje bolondított bele, utána jött az Amiga. Emlékszem kis 15 éves c64-es voltam, mikor nővérem egy osztálytársához egy délután elmehettem megnézni az Amigát. Hát volt hátasdobálás...
    Aztán pár hónapra rá ment a 64-es, és jött az Amiga...

    Neten kering pár remixem/remakem hege8 néven, remélem lesz akinek örömet okoznak.
    Sajnos pár éve már nem volt időm ilyesmire.

    A játékok közül megemlíteném az igazi joy-gyilkos Turrican-t, főleg a 2-őt.
    Meg a Team17 (Project-X, Superfrog, Worms), és a Bitmap Brothers játékait (Gods, Chaos Engine, Speedball2).
    Ma volt a kezemben egy droidos teló, és véletlen megláttam a Marketen
    a Speddball2-t. Képek alapján eléggé megüti a régi feelinget.

    Pinball Drems, Illusion nekem is megvolt.. :)

    Nincs meg valakinek a Pinball Illusions elején lévő introzene modja? Arra a jungeles-technosra gondolok, meg még annál a srácnál akinél először láttam Amigát, volt egyzene,
    ami tök olyan, mint egy Technotronic szám, a refrénje meg Madonna Vouge-jára hajaz.
    Azóte see tudtam megtalálmi.

    Demokból megemlíteném az 500-as pályafutásának az egyik legszebb darabját a State of The Art-ot. Egy floppyn volt, nálunk diszkóban is nyomták..:)

    Utólag visszaolvasva a többieket, mázlista sráckorom volt:
    C64, Amiga.. :DD

    :R Köszönöm szüleim! :R

    https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

Új hozzászólás Aktív témák