Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 80hun

    addikt

    válasz h1mpi #26 üzenetére

    Szeretni én is sokmindent szeretnék. PL 4csúcs vga-s rendszert 3db 4k-tv-vel a falon :)
    De nem álmodozni kell hanem kompromiszzumokat kötni.
    De aki olyat akar az fizesse meg. Akárcsak a gépalkatrészeket simán el tud költeni az ember negyon-nagyon sokat.

    Egy átlagfelhasználó hol látja az IPS panel előnyét?
    Nekem led van most is 4k-ra akrok váltani és még hobbifotózom is meg néha játszom is.
    És én is szretnék IPS panelest de minek mikor a másik is tök jó 120e-ért.

  • .mf

    veterán

    válasz h1mpi #26 üzenetére

    Ha nem elírás, akkor pont van is 120k-ért 4k IPS monitor, bár csak 23.8"-es.
    Viszont ha valaki nagyobbat szeretne (mivel szerintem a 4k előnye inkább efölött jön ki), ott már sajnos nagy ugrás jön, a 27"-es 4k IPS-ek 190-nél vannak.

    Hpeter10: "a 4k nem élhető ezekkel a kártyákkal se, csak komoly komprumisszumok árán"

    De pl. élsimításra és szűrésre már sokkal kevesebb szükség van, jobb képet kapni 4k-n nélkülük, mint fHD-n velük, így ezt nem mondanám kompromisszumnak (inkább egy régi, alacsonyabb felbontású korból megmaradt hagyaték levedlése).

    80hun: "Egy átlagfelhasználó hol látja az IPS panel előnyét?
    Nekem led van most is 4k-ra akrok váltani és még hobbifotózom is meg néha játszom is.
    És én is szretnék IPS panelest de minek mikor a másik is tök jó 120e-ért.
    "

    Akkor még nem sok rendes IPS paneles monitort láttál, főleg nem TN-es mellett...
    Nekem az asztali gépre két monitor van kötve, az egyik TN, majd később lett egy IPS-es is. Amint jobban megnézi, csak egy vak nem lája a különbséget.

    Repvez: "Én még azt nem értem, hogy egy ilyen csucskártyánál ami már a jövöbe mutat és ugye itt álunk a DX12 küszöbén miért nincs letesztelve ilyen környezetben is?
    Már van majdnem végleges Win10 amiben benne a dx12 és létezik már dx12es tesztprogram is.
    "

    Erre én is kíváncsi lettem volna, hogy W10 / DX12 mellett hogyan változik a felállás.

    Borisz76: "Konklúzió :
    Egy darabig a gépemben marad a 7970-es VGA.
    Várom a következő generációt :)
    "

    Dettó :DDD
    Főleg, hogy mostanában párhavonta kapcsolom már csak be a nagygépet játszani :(

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák