Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz Dzsolo #8 üzenetére

    Kb mindenre válasz van a cikkben is, de válaszolok.

    Olyan csatlakozókat szerettem volna használni, amik forrasztás mentesek, viszont ezekből csak 4 pinesek voltak (ezek a szalagok 3 pinesek), valamint nem lehetett volna megoldani úgy, hogy maradjon sarokban is led.

    Rendeltem pont ilyen csatlakozókat is, viszont annyira gagyinak tűntek (és 4 pinesek voltak), hogy inkább nem használtam fel őket, nehogy aztán amitt legyen valami hézag, hogy kontaktosak.

    Cikkben linkeltem is, hogy mely csatlakozókat rendeltem még, és szerettem volna használni, de majdnem 1 hetes késéssel érkeztek meg, mint kellett volna, én meg türelmetlen voltam, és inkább összeforrasztottam.

    Cikkben arra is kitértem, hogy mi van akkor, ha HDMIn keresztül szeretnéd a jelet fogni, javaslom legalább az elejét elolvasni, ez a leírás ezt nem teszi lehetővé, csak a HTPCn keresztül küldött képet. Ha HDMI-set szeretnél az kb 40-50.000 Ft, és akkor arra a HDMI-re teszed ahol szeretnéd az ambilightot, értelemszerűen ami a TV-be megy, és akkor van minden.

    (#7) Zsmester89
    Csinálok ezekkel videót mai nap folyamán, csak kamera állvány nélkül elég macerás, ezért is nem csináltam második videót. :)

Új hozzászólás Aktív témák