Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yoshida

    aktív tag

    T-Rex sportóra, amiben nincs ANT+ támogatás, és barométer? szerintem ez FAIL...

    Pedig nagyon tetszik, van egy 3 éves fenix 3-am (anno ez 120k volt, de volt BF-ben 70-80 ezerért is 1-2x 1-2 évvel később, azóta csúnyán elszálltak, 190k a legolcsóbb fenix 6, de a nagy akkus 240k, és még nem is zafír üveges, jesus), és jó lenne valami újabb, ami tud csuklón pulzust mérni. (sokszor elfelejtettem a pántot vinni)

    Mondjuk 2.5 évesen még egy 150k-s nyári bringázást végig bírt az óra, de ahol pihiztünk, ott megállítottam, folytatás későbbi opcióval, így a gps kikapcsolva volt, ez is ritka más gyártónál tudtommal.

    Sajna tényleg nem bírnak ezek sokat, már cseréltem benne akkut (újként 7-8 nap uptime volt smartwatch módban, 3 év után ez lement 2-2.5 napra, ami az akkucserével feljött 3.5 napra... :D ), gombjai iszonyat nehézkesen nyomódnak be, a felfele gombnál konkrétan nem érezni hogy most megnyomódott-e vagy sem... (van óratest ali-n, gondolkoztam rajta, hogy veszek azt is :D )

    Egy másik amazfitre írták az okosórás topikban, hogy télen pár óra kinti túra alatt meg tud zuhanni akár 60-70%-ot is az akku...

    Nagyon nehezen veszem rá magam, hogy vegyek egy fenix 6-ot, pedig az már elvileg pontosan mér úszás közben is pulzust karon, na de 2-3-4 évente kiadni 200k-t egy karórára??? Ilyenkor mindig a kedvenc demagóg szöveg jut eszembe, miszerint Afrikában meg éheznek...

    Ami még eszembe jutott, hogy a garmin nagyon hozzászoktatott, hogy tevékenység indítás után általában 5-10 sec, ritkábban 20 sec után van gps pozíció. Telefonnal ez mindig lassabb volt előtte, és a T-Rex 30 sec-je is többnek tűnik. A gyorsról nehéz visszaszokni a lassabbra.

    szerk 48-ra: én 37 vagyok, és a garmin szerint 149-es pulzusig kb. zsírégető tartományban vagyok :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák