Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TMexy

    csendes tag

    Nagyon gondolkozom, hogy a 2 kiszemelt közül melyiket válasszam: az egyik az Amazfit Cor 2, a másik a Honor Band 4 lenne. A következő pontok alapján segítséget szeretnék kérni a döntésben:

    - A legfontosabb dolog a hívások (hívó felek neve, vagy ha nincs a telefonkönyvben, akkor a telefonszáma) és üzenetek értesítéseinek jelzése. Ahogy láttam, a HB4 alapból kezeli az ékezeteket, az AC2 kis módosítás után szintén.
    - A második az ébresztés. Reggelente nehezen kelek, ezért jó lenne, ha inkább egy előre meghatározott időszakban az ideális időpontban keltene. Nem találtam leírást, hogy az AC2 támogat-e ilyen intelligens ébresztést.
    - És amitől nagyon félek: a szíj. Régen volt műanyag szíjas órám, de azokat nem bírtam, és az utóbbi időben csak fém szíjas óráim voltak. A HB4-et láttam már élőben, annak sem igazán jött be a szíja. Az AC2-t még csak neten láttam, de képek alapján az sem fogott meg. Így a cserélhető szíjak választéka is érdekelne, saját tapasztalatok alapján. Főleg fém csatos vagy fém mágneses szíjak.

    Amúgy meg kinézetre inkább az Amazfit Cor 2 jön be. :DDD
    Előre is köszönöm a véleményeket!

Új hozzászólás Aktív témák