Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Somatom #43 üzenetére

    manuális váltóról könnyebb az automatára átállni, én ezt tapasztaltam... az első alkalom persze "meglepő" lehet :) ... reméljük senki se lesz olyankor az autó mögött :D

    de egy ismerősöm pl. vizsga óta csak automatát vezetett éveken át (direkt olyat vett) ... azt egyszer ment az én autómmal ... kapásból elforgatta mindig 5-7ezerig a motort és ha figyelt is eléggé "rendszertelenül" váltott, néha túl korán, néha "későn" (bár ez utóbbi relatív)..

    de szerintem hülyeség automaták helyett "csak" manuális váltósra cserélni az UPokat ... más gyártó esetleg nem jöhet szóba?
    bár az is látszik a Mol nem nagyon erőlteti az elektromos autokat, és "erőből" nyomja le az greengo-t ... mondjuk ezekkel az eupokkal a bajom a hatótáv, városba is hamar elfogy ha rendes autóként vezeti télen/nyáron az ember (vagy vánszorog a forgalom előtt és megfagy/megsül télen/nyáron)...

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák