Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz xsjado93 #33 üzenetére

    Szerintem ezzel kapcsolatban nem csak Magyarország van lemaradva, hanem úgy a világ. Nem is tudom hol tudott úgy igazán elterjedni, pedig valóban nem hülyeség. A Mirai elv kapható Japánban és az USA-ban is, feltételezem akkor arrafelé talán elterjedtebb, de szerintem az is minimális lehet.

    ____________________

    Én kedvelem a Teslát, lehetőségem sajnos még nem volt kipróbálni, de a Model 3 nekem kifejezetten tetszik. Én Musk helyében biztosan vennék egy autómárkát addig, amíg még nem pukkad ki a lufijuk, mert ha csak a hírekből indulunk ki és a teszteket is megnézzük, akkor azért még bőven van hova fejlődni ezen a téren és nagyon jól látszik, hogy a régi márkák a szoftveres oldalon vannak brutálisan elmaradva, a Tesla pedig az autógyártás terén. Model S és Model Y tetők repülnek le, a Model 3-nak leszakad a hátsó lökhárítója, mert szarul oldották meg - illetve egyáltalán nem oldották meg - a vízelvezetést..lehetne sorolni. Ha valamelyiket megvennék, akkor lehetne tökéletes, mert össze lenne gyúrva a tökéletes szoftver a tökéletes minőséggel.

Új hozzászólás Aktív témák