Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz ivana #42 üzenetére

    "Pedig a felvetés teljesen jogos, ki és hogyan ellenőrzi, hogy te a villanyautót bedugod a konnektorba? Egyértelműen járhatatlan út a jövedéki adó villanyautó esetén."
    majd az autókra magukra raknak számlálót blombálva ... és vizsgakor vizsgálják a rendszert, hogy "sértetlen-e" ... valahol olvastam erre vonatkozó terveket.

    de futár járműveknek tényleg jó volna, a sok rövid táv a benzines autókat azon üzemben gyilkolja (sose melegszik be, már le is áll)... nem véletlen, hogy sok futárkocsi "szakadt szar" .. de azért is, hogy senki se kívánja meg.
    a városba rohangálni is jó az elektromos, ezek a bérelhető eup-ok budapesten nem rossz holmik... csak eupot nem vennék magamnak 2 okból (az eddigi tapasztalatim alapján). bár méretben elég volna, de ... ahol lakok nem megoldható a töltés (nincs hol), társasházban lakva meg az autó az utcán marad (nincs garázs). a másik, eléggé gyér az eupok hatótávja ... "kiveszek egyet" 120km hatótávval, és akár hogy próbálom óvatosan vezetni, gyorsabban fogy a táv mint amit ténylegesen megteszek ... bár igaz, úgy használom mint egy "rendes" autót... ha meg "nyomom neki" akkor abszolút "esik" a táv...

    lehet az eup gyorsan feltölt, de az aksija is majdnem mint ha "nem is lenne" ...

    .. idén februárba regisztráltam ezekre a szolgáltatásokra (mert kiért hozzánk a "parkolható zóna").. most néztem a saját autómmal a tavaly decemberi vizsga óta 1700km-ert tettem csak meg... "szegény" többet állt mint ment... (mivel sokszor csak "hirtelen" kell nekem autó, és ha a sajátomat vinném akkor az egész napot úgy kéne megtervezni, hogy nálam legyen (plusz parkolást megoldani, esetleg fizetni).. így meg csak keresek egyet a környéken... és remélhetőleg lesz is.. a 2 szolgáltató közül valamelyikből)

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák