Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Blizzardking #89 üzenetére

    A gondolataidba melyedve gondolom nem az uttesten setaltal, a jardara meg nem hajtok fel autoval.
    Az meglatszik hogy mi a velemenyed az elektromos autosokrol (en peldaul csak tesztelesi cellal toltottem eddig az enyemet ingyen, otthon nappali aramrol szoktam... es kogazdag se vagyok egy 2.25M erteku autoval), es nem az a baj hogy valami hangot fog adni, hanem az, hogy ez a szabalyozas az eredeti problemara nem megoldas.
    Vakokra meg 5+ eve lattam egy tevemusort, akkor a zebra elott lefekezo elektromos autot valoban csak az utolso metereken, gumihangbol hallotta. De mi van akkor, kerdezem ujra, a trolikkal? Azt se igazan hallani. Az autos ha veszelyt lat, tud dudalni. A sok automatizmus eloirasaval pont az veszik el, hogy a resztvevok figyeljenek egymasra... A cel inkabb az lenne, hogy alkalmazkodjunk az uj allapothoz.
    Amugy vicces hogy az ellenzok neha arra panaszkodnak, hogy mar mennyi "ilyen szar" van, neha meg azzal ervelnek, hogy "ez csak 500 leszarhato ember". [Jegyzem meg gyorsan a mol limo es hasonlo zold autos kolcsonzes pont jo alternativa lenne a varosban, es azok se trillaznak mikor kozlekednek. Most sem. Sot a soforjuk is - altalaban - gyakorlatlanabb, mint aki sajat e-autoval megy.]
    Amugy nem mindenaron tiltakozom en a hanggenerator ellen, bar a szelektiv (gyalogosduda tipusu, a bringas is csak akkor csonget ha problemat lat) szerintem jobb.

Új hozzászólás Aktív témák