Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Blizzardking #84 üzenetére

    Na de pont az lenne szerintem a vegcel, hogy halkan kozlekedjunk, tehat a tarsadalom keszuljon fel arra, hogy halk az auto-bicikli-akarmi. Tenyleg, a trolikkal mi van? 1970-es evekben (talan) irodott ifjusagi konyvben volt az kulon kiemelve hogy baleset tortent mert "papucsban jar a troli", nem hallani hogy jon, szoval nem ujkeletu hogy ilyen jarmuvek is vannak. A mesterseges hangot most bevezetni nem tartom jo dolognak, mert pont el fog mindenkit lustitani. Abban igazad van, hogy amikor csond van, akkor eleg lenne kisebb hangero is, de ha a szomszedban markologep van, akkor a gyalogos a normal autok miatt _is_ korulnez, nehogy mar meg hangosabb legyen a generalas hogy tulkiabalja...
    Amugy a 20km/h tunik nekem tul alacsonynak. Ha annal lassabban megyek, akkor csak gurulgatok, talan epp a gyalog miatt. Azzal nem fogom megijeszteni, hogy megyek 30-cal, lefekezek, erre meghallja egybol maga mogott a zajgeneratort? A gumihang lehet hogy hallhato lenne neki, de ugyanugy nincs osszekotve a fejeben az auto kozeledesevel. Akkor mar inkabb kis frekivel csipogni kene, de 40-50km/h-ig.
    Persze full szvsz. Es meg egyszer: legyen, de az utaster fele semmi ne menjen ebbol. (Tudom, van ahol a motorhangot jol leszigetelik aztan rageneralnak az utasterre valami sokkal "durvabban" szolo motorhangot... raadasul atlagusernek kikapcsolhatatlanul, zenehallgatas kozben is kotelezoen - az eszem megall.)

Új hozzászólás Aktív témák