Hirdetés

2017. szeptember 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

"Színhőmérséklet 9239K"

Minek gyártanak egyáltalán ilyen panelt?! Sajnos nem az Allview az egyetlen, aki 9000K feletti kijelzővel hoz ki mobilt.

A hátlap is ocsmány szerintem, de elölről még egész oké.

transhumanism █h+█

(#2) aelod

aelod
(PH! addikt)

Miért nem írjátok oda, hogy melyik antutu verzióval teszteltétek?
Így, ha esetleg egy összehasonlítást akar az ember akkor nem kap megfelelő képet a teszt készülék és a sajátja teljesítménye között. :U

"Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#3) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Szemből tök pofás, a hátlap viszont annyira elcseszett, mintha egy másik terméké lenne..

-> Hardveraprón - FSP 350-60 EPN Bronze belsős golyóscsapágyas táp - 3990 Ft fél év gar |

(#4) Szabaka

Szabaka
(kvázi-tag)

Nekem előről inkább egy Ascend Mate 7-re hajaz...
De a háta tényleg nem túl szemet gyönöyrködtető :(

(#5) pusszycat

pusszycat
(PH! addikt)

A márka jelképe nekem se bejövős...

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

(#6) Duliee válasza pusszycat (#5) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Mert még kinek nem?

-> Hardveraprón - FSP 350-60 EPN Bronze belsős golyóscsapágyas táp - 3990 Ft fél év gar |

(#7) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

50 körül kimondottan megérné, de 70 már egyértelműen sok érte.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#8) Duliee válasza Csapoati (#7) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

50 körül se érné meg. Csapnivaló :D

(#9) pusszycat válasza Duliee (#6) üzenetére

pusszycat
(PH! addikt)

Akkor mi nem tetszik a hátsóján,netán a kamera? :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

(#10) Duliee válasza pusszycat (#9) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Nekem a logóval nicns bajom, egyszerűen az előlaphoz nem passzol a hátlap :D

Totál eltérő

(#11) pusszycat válasza Duliee (#10) üzenetére

pusszycat
(PH! addikt)

Megvan, a "logó" nem jutott az eszembe,de nem baj körülírtam. :D

(#12) csongi

csongi
(PH! kedvence)

Komment nelkul.
35k, es ennyi a vege. :)

(#13) Csapoati válasza Duliee (#8) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Megérné a stock Droid és a kellemes méretek miatt. Hozzáteszem: nekem. :)

(#14) jUUh

jUUh
(senior tag)

Hát ez nem valami meggyőző...

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#15) olle válasza Fred23 (#1) üzenetére

olle
(senior tag)

"A hátlap is ocsmány szerintem, de elölről még egész oké."

Csatlakozom.

Mi az a kamera lencse? :D A hátlap meg kb a 7 éves ZTE Blade szintje. :( nincs új a nap alatt.....

ASUS ROG B350-F Strix. AMD Ryzen 1600X. R9 390.

(#16) Kampó

Kampó
(senior tag)

Látom itt elegendő a ram-rom párosítás... kijelző is full hd... másba kell belekötni a sok szakértőnek. Nem is olvasom szivessen a telefon tesztek hozzászólásait mert az állandó fika megy.... Önjelölt szaksajtósok gyülekezete... 70e ft ért én sem venném meg de nevetséges ez szar az szar blblabla. fu de ocsmány igy meg úgy... (lehet hurrogni meg beugatni)

(#17) D013

D013
(tag)

Sosem fog eltűnni ez a SoC, 2 év múlva is unott arccal fogom látni a Specifikáció oldalon. :D

(#18) lory256 válasza Csapoati (#7) üzenetére

lory256
(újonc)

Igen magyarorszagon minden dragabb, Romaniaban az emagon bo 60ezerbe kerul

(#19) pusszycat válasza lory256 (#18) üzenetére

pusszycat
(PH! addikt)

Mert 19% az Áfa?

(#20) aRm1n

aRm1n
(kvázi-tag)

A soda-lime glass nyugodtan fordítható szóda-mész üvegnek, a Wikipédia alapján. A szóda ebben az esetben nátrium-karbonát, az üvegtípus egyik fő összetevője. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Soda-lime_glass

[ Szerkesztve ]

(#21) cezarlacrone

cezarlacrone
(tag)

Klingonszerű logó.

(#22) csongi válasza aRm1n (#20) üzenetére

csongi
(PH! kedvence)

Inkább citrom nem?

(#23) Duliee válasza Kampó (#16) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Magyarán 70-ért csak szar nem? Vagy tán jó?

Amikor 60-ért RN3 SE-t kapni.... :U

Neked most az a bajod, hogy véleményünk van a fórumon? Hát ne haragudj meg ,de amíg szólásszabadság van ,addig ne nagyon akarj már korlátozni..

Plusz mi ez , hogy önjelölt szaksajtósok... Ne haragudj meg, de most nagyképűen annyit mondok, lehet több telefont láttam... És úgy alkotok véleményt...

Most akkor majd minden topicba beírod, hogy enyje, nem szabad ám rosszat írni, MÉGHA szar is%!

"szivessen" mi sem olvassuk... De ez van. Majd ha jobb terméket tesznek le, mint a konkurencia, akkor változik a vélemény, addig nem nagyon értem a felbátorodásodat...

Következő majd az lesz, hogy egy 15 ezres 512MB-os 2 magos Android-os terméket magasztalnunk kell...

[ Szerkesztve ]

(#24) Csapoati válasza Kampó (#16) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Miért, nem láthatja valaki ocsmánynak? Az ízlés szubjektív. Ez egy túlárazott készülék, nem több, nem kevesebb.

(#25) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Nem tűnik vészesnek a telefon. HDR-rel jobb képeket lő, nincs a szélein az a mosás. Két dologért kár. Ez a fényerő lényegi csökkenése oldalt nézve, illetve az érintő miatt. Ezen két dolog miatt írom én is azt, hogy túlárazott.

Szerk.: az előlap nagyon szép, de a hátlap... megértem a fanyalgókat.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#26) aRm1n válasza csongi (#22) üzenetére

aRm1n
(kvázi-tag)

:D Gondolod, hogy bubis limonádéból készül?

[ Szerkesztve ]

(#27) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Ugyan ilyen hardverrel 1gb ram-al kevesebbel használok fél éve egy Vibe X3 Youth-ot 47 ezer volt áfával, vámmal, de emag-on is az euórópai változat 55, és sajnos az minden téren jobb, főleg zenében, így nem érzem létjogosultságát a készüléknek.

(#28) rsf válasza pusszycat (#19) üzenetére

rsf
(senior tag)

Nem. Hanem mert az Allview kínában gyártatott román márka.
Üdv.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#29) Sebhelyes

Sebhelyes
(senior tag)

Túlárazott kula. Bottal nem piszkálnám.™

(#30) Kampó válasza Duliee (#23) üzenetére

Kampó
(senior tag)

amióta divat a mobiltelefon legalábbis nálam... 10x éve volt jopár telefonom... kb 150.... Szabad a vélemény nyilvánítás de kb minden topikban a szarozás folyik... 70ért irtam is hogy sok, de csak azért mert van 1-1 jó áron lévö etalon, nem fogja minden gyártó azonos áron dobálni a telefonjait... Aki olyan szerencsés és minden tesztben szereplö telefont birtokol is és ugy állítja hogy ergya az stimt... De látatlanba fikázni minden telefont...

[ Szerkesztve ]

(#31) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Köszi a tesztet és a videót.

(#32) Dominó85 válasza Duliee (#8) üzenetére

Dominó85
(PH! kedvence)

Osztom a véleményed. MT6753-ért, akár mi mást is tud még a telefon 35-nél többet nem szabad adni. Nem csak hogy koros a SoC, de az ereje is szépen le van csapolva (csapnivaló). A Helio P10 és az MT6752 reggelire megeszi. Véleményem szerint egy teljesen felesleges, olcsónak hitt, de drágán adott eszközökbe szánt SoC az MT6753. Drága és még xar is. A Chokito legalább ronda volt, de finom. :DDD

Fejvadi ;]
Amikor Fejvadi annyit ír csak, hogy "köszi a tesztet és a videót", az mindent elmond a tesztkészülékről. 1/10 :D

[ Szerkesztve ]

Lenovo ZUK Z2 - Tibcsi V0.7 6.0.1 * Péter - 06302461862 * Citrancs Blog - http://lenovo-k3note.blogspot.hu/

(#33) Hallosz

Hallosz
(fanatikus tag)

Ez a fekete téma határozottan jól néz ki.
(az más kérdés, hogy ilyen eszközt nem birtokolnék)

"a pénz, okos ember zsebében szolga, az oktalan zsebében úr"

(#34) Departed

Departed
(őstag)

Jesszus ez a képernyő alatti rész még idiótább mint a felesleges huawei feliratos alsó káva a másik cégnél. Fizikai/érintő gombról hallottak már? Na azt kell odatenni. :U

Xiaomi Redmi Note 4 (Android7 + MIUI8)

(#35) Kampó válasza Departed (#34) üzenetére

Kampó
(senior tag)

vagy egy htc féle jóféle előlapi speakert

(#36) slimshady

slimshady
(senior tag)

Ilyen konkurencia mellett nem sok esélye van ennyiért. Az ujjlenyomat olvasó hiánya sem megbocsátható 2017-ben.

üdv.: SlimShady

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.