Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RawrrSoul

    csendes tag

    Az, hogy nettó 200 alatt van a fizu nem mérvadó, én meg azt tapasztaltam... Ahol dolgozom, sajnos az operátor kollégák fizuja sokszor még túlórával sem éri el a 200-at, és meglepve azt tapasztalom, hogy mégis sokan a legfrissebb iPhone-al szaladgálnak... Az tökéletes példa, a drága okostelefonra ugye... :) Nekem meg bőven felette megy a fizum, azt idén jutott el oda egy iPhone 11-es részletfizetős ára, hogy ki is hozzam előfizetői konstrukcióba... :) Évek óta mindig így veszek telefont, de mindig megelőzi egy komoly hezitálás, mert azért 10k-s részletnél már emelkedik a szemöldököm, hogy "áh inkább hagyjuk"... :DD

    Nyilván, senkinek nem tudom a hátterét, nem is firtatom nem is érdekel, lehet adott lányka pasi pajtása jól keres, akkor már megteheti, hogy a legdrágább telefont vegye, a másik lehet még szülőkkel él, vagy akármi.... De ismerek sajnos olyat is akinek nagyon nem indokolt, hogy minden évben megvegye a legfrissebb és legdrágább telefonok valamelyikét, mégis megteszi, mert, hát... Gondolom a látszat kell, csak, hogy meg is éri-e? :F

    [ Szerkesztve ]

    n o p e !

Új hozzászólás Aktív témák