Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    Ez a készülék jó lett. Ár/érték arányban verhetetlen lesz szerintem. az MTK platform fejlődése előtt le a kalappal.Két nagyon pozitív dolog:

    "a 2,4 hüvelyk átlójú, 240 x 320 pixeles felbontású, rezisztív TFT-érintőkijelzőt találjuk. A képminőség kifejezetten kellemes, a fényerőt maximálisra tolva a legnagyobb napsütésben sem lesz gondunk az olvashatósággal, a színek szépek, raádásul a megjelenítő enyhén oldalról nézve is olvasható,"

    A másik a jó fogyasztás. Nincs ugyan 3G meg HSDPA de egy ekkora akkuból ilyen üzemidőt kihozni jó teljesítmény:

    "A készülék akkumulátora 850 mAh-s. A gyári adatok 9 órás beszélgetési és 35 órás zenelejátszási időről beszélnek: utóbbit nem próbáltam, előbbi viszont akár rendben is lehet, amikor hozzám került a készülék, félig volt az akkumulátora, két és fél nap alatt pedig nem tudtam lemeríteni, pedig beszéltem rajta rendesen. Az üzemidőt ennek fényében három nap felettire saccolnám, persze a visszafogottabb felhasználók ennek akár a másfél-kétszeresét is elérhetik.".

    Gyors szoftver, példás üzemidő, napfénybaen is jóllátható kijelző,QWERTY, kedvező ár. Mi kell még egy alap telefonnak a sikerhez?

    Két kérdés:

    1.Ez itt is így működik?

    2. Lehet a feketén kívűl más színsémát is választani a menüben?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák