Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    Helyes ez a telefon, jó irányban halad az Alcatel.

    De azért a Corby védelmében elmondom, hogy a harmadikos fiamnak olyan van, és két S5230-as Samu után én sem vártam sokat tőle, de meglepően kellemes kis készülék. A kapacitív kijelző jól használható (a fiam az apró ujjaival valami egészen ördögi sebességgel kezeli), nagyon igényes a kivitele a maga "kölyöktáccsos" (C) Mobilaréna :D nemében.

    Prímán veszi a "küldd át", "játsszuk le", "mutasd gyorsan" jellegű akadályokat, amik miatt egy készülék azonnal elbukhatna az osztálytársak körében, ha pl. nem tudná lejátszani a többiek Sonyericssonnal lőtt videóját vagy nem tudna bármilyen hangot csengőhangnak beállítani, vagy vacakolna egy számítógéppel összekötve a BT kapcsolat.

    Gyorsan (és nagyon jó minőségben) lehet rajta fotókat nézegetni, tűrhetően szól kihangosítva, és agybadugós headset jár hozzá (jó, nem egy Walkman minőség még így sem). Nagyon jó a szoftverkínálata (kiéve a játékokat, ez felfoghatatlan a Samunál.)

    Szóval ezek azok a finomságok, amik csak a mindennapok során derülnek ki, a tesztek ritkán szólnak róluk, pedig a végső használati élményt ezek határozzák meg.

    Úgyhogy kíváncsi lennék, hogy a fenti műsorszámokban hogyan virít ez az Alcatel, és az a véleményem, hogy aki itt a Corbyt ekézi, az valószínűleg még soha nem fogott olyat a kezében. Azért peace ;)

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Új hozzászólás Aktív témák