Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyi007

    veterán

    Korábban volt már ennek a telefonnak egy topicja , gondolom innentől most már itt fogjuk egymással a megszerzett tapasztalatainkat megosztani egymással.

    Én először is tovább kérdezősködnék: Mint Xperia U tulaj, ennek a készüléknek a kijelzőjét milyennek találnám ahhoz viszonyítva, ha annál jobb vagy azzal azonos szintet képvisel, akkor nekem máris nem probléma ha akár a Nokia 625-öt jobbnak tartjátok az Alcatelnél. Kíváncsi lennék persze a WP platformra is, de mivel készüléket én kb másfél-két évre vennék így kicsit aggódom annak 512 mbyte ram mérete miatt (mégha a WP-nak jobb is a memóriakezelése)

    Mint írja a teszt is ez a készülék 4.2.2-es droiddal érkezik, itt lesz-e esély a továbblépésre még vagy vélhetően ezen marad a tepsifon? Az U anno 2.3.7-ről indult a maga 512 mbyte méretével és 4.0.4-en ragadt. A Nokia 625 az most fogja megkapni a WP 8.1 frissítést tudtommal.

    Mindkét készülék nagynak mondható a Nokia 4.7 míg ez 5-ös kijelzővel rendelkezik. Méretben ezek már nincsenek olyan hatalmas távolságban a 7-es tabletmasináktól - használatilag akár tudnám ilyen célokra is fogni őket? Jó volna egy kis tablet, de ha ki tudnám ezekkel a tepsikkel váltani az frankó volna.

    Vodafonenál most cserélhetek készüléket hűségprogramosként amiben 7000 forintot tudok leszedni a végösszegből. Eddig matrix5 csomagom volt amit most Go+ csomagra váltanék.
    Az Alcatel ebben a csomagban 1 forint lenne a Nokia 9990 forint (nekem 2990) ezt is figyelembe véve meg a többit amit írtam mely készülék lenne jobb választás a számomra? Kicsit tartok attól is hogy a droid itt hogy lesz frissítve (a Sony e téren nálam nagyon leszerepelt az U esetében) a WP ellenben teljesen újdonság lenne számomra.

    Várom segítő véleményeiteket! :))

    [ Szerkesztve ]

    Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Új hozzászólás Aktív témák